רעיונות ליום הולדת

רעיונות ליום הולדת

רעיונות ליום הולדת

ניתן להרכיב יום כיף ליום הולדת חבילת חגיגת יום הולדת זוגית או קבוצתית. יום הולדת הינו היום הכי משמעותי לציון העובדה שאדם שאנחנו אוהבים הינו כאן, עמנו, בחיינו. לעיתים, במיוחד ככל שעוברות השנים, אין האדם ממהר ושש לחגוג לעצמו יום הולדת. בשביל זה יש משפחה וחברים. האנשים הקרובים של חתן/כלת יום ההולדת הם הם אלה שנושאים באחריות הנפלאה לחגוג ולתת לאדם להרגיש שהנה, יש סיבה טובה מאוד לכך שנולד, כי יש עימו אנשים שאוהבים ושאיכפת להם.

רעיונות ליום הולדת לגבר

רעיונות ליום הולדת לאישה או לגבר

שמיים בארץ מציע דרך ייחודית ויפהפה לחגיגת אירוע מיוחד זה. מתוך המגוון הרחב של רעיונות ליום הולדת, ציון היום הזה בספא שמים וארץ הינו אולי הנפלא ביותר. ספא בשרון מקורי, הנמצא במושב ינוב שבלב השרון, הוא מקום שקט ופסטורלי, מקסים ונפלא, מצוין לאירגון מסיבת הפתעה מושלמת. הצוות העובד בספא ישמח לעזור לכם בכל שלב באירגון החגיגה. כל מה שעליכם לעשות הוא לדעת שאתם רוצים להפתיע את אהובכם בפינוק קסום. רעיונות מקוריים ליום הולדת של הבאת חתן/כלת המסיבה למקום הארוע ועד להענקת המתנה, אנחנו זמינים לרשותכם בכל הנוגע לתהליך קבלת ההחלטות.

רעיונות ליום הולדת הפתעה

ביום שנקבע מגיע החוגג בליווי אחד החברים לקבלת עיסוי מפנק בחדר טיפול אישי. בזמן הזה, מוסתרים מהעין, מתכנסים שאר החוגגים – בני משפחה וחברים – בנישה פרטית, מקום יפהפיה לשבת בו ולהנות בזמן שמחכים להפתיע את החוגג. בסיום העיסוי יהיה חתן/כלת המאורע רגוע נפש ושמח לב, תחושה מופלאה של הנאה שקטה תעופף אותו/ה, כי זוהי מטרת העיסוי ותוצאתו הישירה. בהרגשה מצוינת יובל האדם לנישה הפרטית, ללא שמץ של מושג למה שמחכה לו שם. ברגע שיגיע, תפתיע אותו שירת חבריו וקרוביו המציינת את תחילת החגיגה הרשמית. בידי המארחים יהיו שלל זיקוקים דולקים להוספת תחושת החגיגה. הלם משולב בשמחה והפתעה יציפו את החוגג המאושר. אט אט יקלוט שכל המסיבה הזאת היא למענו/ה בלבד. זו הזדמנות מופלאה לשמח לבב אדם אהוב. אין ספק שמי שמוצא את עצמו במקום הזה, מוסב קרובים וחברים אשר עשו את כל הדרך מהבית ועד לספא ושמרו את ההפתעה בסוד, ירגיש אושר פנימי וחיוך ימלא את פניו. עצם המצאות האנשים במקום הזה תשמח את החוגג ואל לשכוח עד כמה יתרמו לתחושה הזו שלל הפינוקים אותם יקבל ביום הבילוי ב'שמיים בארץ'.

רעיונות לימי הולדת

לאחר סיום השלב הראשון – הפתיחה – של הארוחה החגיגית, השירה והריקודים, יגיע הזמן שלא רק הבטן תקבל את מזונה. כל חברי המסיבה מוזמנים לעבור לחדר מיוחד בו מתרחשות מגוון הסדנאות שהספא מציע. הבחירה נעשית מראש ומותאמת במיוחד לארוע ומה מתאים יותר מסדנת הצלחה ליום בו התאריך קובע הכל? לימוד הנומרולוגיה מתייחס לערך המיוחד שנושא המספר הגלום באותיות שבשמו של האדם, תאריך הלידה שלו והאינטראקציה שבין השניים. תורה זו מדברת על משמעות הרטט של כל מספר. מספר שמספר את סיפור חיינו ולא רק סופר את השנים. עוד דרך לבחון את חיינו ובחירתינו, להבהיר משמעויות נסתרות במסע הקסום שלנו בעולם הגילויים. בדיוק כשהמוח עמל מספיק בשביל להרגיש תחושת רעב קלילה, בסיום הסדנה המרתקת, שבה וחוזרת החבורה המלומדת אל הנישה הפרטית. בזמן שהחוגגים שקדו על משמעות וערך המספרים בחייהם, עובדי הספא החרוצים הכינו את המנות העיקריות שטעמן חגיגה אמיתית לחך ממש כשם שהופעתן לעין.

רעיונות ליום הולדת לגבר או לאישה

הארוחה העיקרית תתבסס כמובן על בחירה מוקדמת של עדיפות הקבוצה. בהנחה שקו הזהב של הטעם הקבוצתי הינו דגים, שמיים בארץ מציע מנות מיוחדות של פילה מושט המעוטרות ברוטב "חריימה" פיקנטי. זה מגיע בצירוף מאפה יווני עם תפוחי אדמה, חצילים, עגבניות ועלי ריחן בליווי אורז. מלבד לכך, מגיע גם סלט בריאות טרי המורכב מעלי בייבי חסה, עגבניות שרי, מלפפון, פטריות, גזר, גמבה, תפו"א ואגוזי מלך. כל הפלא הקולינרי הזה מלווה בכוס יין אדום טעים ומפנק. בסיום הארוחה יגיע קינוח מדהים, שהוכן במיוחד לאירוע על ידי השף המעולה של המקום. הקינוח יהיה מעוטר למופת בזיקוק דולק שיאיר את הנישה הפרטית באווירה מרגשת של קירבה ואת כל הסובבים באור חגיגי ונוגה. בחירת הקינוח המעודן ביום המיוחד עומדת על :

  • פאי תפוחים – חם מהתנור, עשוי תפוחי עץ, אגוזים, צימוקים וקינמון. הרול מגולגל דק בעלי פילו ומוגש בליווי כדור גלידת וניל.
  • קרם וניל המצופה קרמל מומס פריך. פשטות מפנקת של עדינות מענגת. חגיגה אמיתית לחך.

רעיונות ליום הולדת לחברה או לחבר

מושלמות שנובעת משלמות! כל המתואר לעיל הינו רק בשביל לתת לכם מושג לגבי מה אפשרי בחגיגת יום הולדת בשמיים בארץ. יתכן שיש לכם הרבה רעיונות ליום הולדת וכעת זהו אחד מהם. הספא מציע מגוון רחב של חבילות מעניינות ומפנקות לציון מושלם של היום המיוחד בשנה. כל אחת מהחבילות מבטיחה לכם חיוך רחב ותחושת סיפוק גדולה מחגיגת ההפתעה לחבריכם ואהובכם. כאשר מדובר באירוח שמיים בארץ מדובר במושלמות. הארוחה המדוברת מושלמת לא רק בשל עידון הטעמים, איכות המצרכים והיות השף מקצוען מעולה. מושלמות החוויה נובעת משלמותה. שמיים בארץ מודעים לחשיבות שלמות החוויה ולכן כל דבר, קטן כגדול, מכוון למלא את תפקידו בסיפוקה. החל מהמקום הפיזי בו מצוי הספא וכלה בתיכנון מדוקדק של כל פרט במהלך החגיגה עם מגוון רעיונות ליום הולדת, הכל מכוון לענג ולפנק את האנשים המגיעים למקום באותו היום.

התקשרו לשמיים בארץ ל:

יום הולדת 18 | יום פינוק ליום הולדת | יום פינוק לאישה

טלפון