ספא ליום הולדת – יום פינוק ליום הולדת

ספא ליום הולדתיום כיף ליום הולדת זה המתנה השווה ביותר שאפשר לקבל! אנשים רבים מחפשים ימי פינוק ליום הולדת מיוחד. יום פינוק ליום הולדת מתפרש כיום מלא חוויות וריגושים. חבילת יום כיף ליום הולדת, במסיבת ספא מיוחדת בשמים בארץ,הוא יום כיף מפנק, מקורי ומוצלח באמת! ימי פינוק ליום הולדת, היא חבילה המכינה מראש את כל הצוות לערוך לך יום פינוק מושלם! החוגג מגיע לספא ומקבל נעלי ספא ליום הולדת במתנה,תמיד טוב שיום פינוק מתחיל עם מתנה.. מובילים אתכם לזולה פרטית אישית ומתחילים בלהגיש לכם מנות פתיחה טעימות וקלילות מאוד שתישארו קלים להפתעה הבאה, עיסוי מפנק ומרגיע, / עיסוי מיוחד שוודי / עיסוי מפנק לעור הפנים..עם מטפלים ברמה הגבוהה ביותר!

מבצע! ספא ליום הולדתימי פינוק ליום הולדת

יום פינוק ליום הולדת

יום פינוק ליום הולדתבנוסף לעיסויים המדהימים, יום פינוק כולל גם ארוחות שף מפנקות! אתם חוזרים לזולה הפרטית שלכם לארוחה אותה תבחרו במקום ואם תרצו תקנחו במשהו מתוק וממיס ותוכלו לרפד את הבטן והנפש לפני היציאה חזרה לעולם. לפעמים כל מה שצריך זה יום של חופש! ספא שמים בארץ הינו ספא ליום הולדת מלא בפינוקים ומאפשר את התחושה המיוחלת הזאת.. הזולה, המארחים, המטפלים, כולם מוקדשים להעניק לכם יום פינוק ליום הולדת, שתזכרו.

יום כיף ליום הולדת בספא

יום כיף ליום הולדת עם עיסוי המשחרר לחצים מפיג מתחים. הטיפולים מותאמים למבנה הגוף המטופל ולעוצמת העוצמה הרצויה. עיסוי ראש צוואר-עיסוי להפגת מתחים המתמקד באזור הכתפיים,שכמות פנים,קרקפת,ראש צוואר.. טיפול קצוות-טפול המאזן את הגוף והנפש. עיסוי שוודי- עיסוי קלאסי בשמנים, מסייע להמרצת מחזור הדם, להרפיית הגוף והנפש. הוליסטי- עיסוי הקלאסי המשלב טכניקות מגוונות במטרה להביא את המטופל/ת לאיזון גוף-נפש. רפלקסולוגיה-לחיצות ועיסוי בכפות הרגליים והידיים. לאיזון מערכות הגוף ורגיעה כללית. עיסוי רפואי- עיסוי המותאם לבעיה ספציפית הקיימת אצל מטופל ומתמקד באזור עיקרי. העיסוי משלב לישה עמוקה של שרירים. רקמות עמוק-טכניקה הפועלת באיטיות ולעומק שחרור שרירים עומס ונקודות מתח. בעצם המטפלים מכירים מגוון רחב של טכניקות ויוכלו להסביר לכם על השוני במקום ולהמליץ על דרך פעולה המתאימה ביותר לגופכם. הטיפול הוא חלק ממה שהופך את החוויה שלכם לחוויה ייחודית. יום פינוק ליום הולדת בספא שמים בארץ, מהווה חלום וורוד לכל חוגג! ומאפשר מפגש בין אווירה, אוכל, עיסוי, ואפילו מפגש אישי.

הזולה הפרטית, המוסיקה השלווה, החושך לאור נרות נותנת לך לחלום על החיים הטובים בעולם הזה! בואו ותיהנו מיום פינוק מיוחד ומרקיע שחקים! ספא שמים בארץ מציע הנאה מושלמת ליום הולדת!

ספא ליום הולדת

להזמנת יום כיף ליום הולדת בספא בשמים בארץ התקשרו לטלפוןיום פינוק ליום הולדת

תמונות ספא יום הולדת - ספא שמים בארץ בשרון משנים עברו..

חבילת ספא

יום פינוק ליום הולדת