ספא בשרון
ספא באזור השרון לזוגות או לקבוצות, ספא זוגי המאפשר לנו לתת לכם חוויה שקרובה למרכז ובמקביל ממוקמת באזור פסטורלי הנותן תחושת "ניתוק".חבילות זוגיות או לקבוצות בשרון בשילוב יום כיף הינו אחד הפינוקים הכי מרגשים שיכול להיות. בליבת ארץ ישראל, במושב ינוב בלב השרון, אחד יחיד ומיוחד שמים בארץ.

ספא בשרון

ספא באזור השרון  במרכז הארץ

אנשים מחפשים מנוחה, חבילת פינוק והרגעה כללית בשרון במרכז הארץ.  לכן עיסוי באזור השרון מתאים לכל אחד.. ספא באזור השרון הוא מקום נגיש הבאים מצפון ובאים מהדרום. שמים בארץ מעוצב, ממוזג, נינוח ונותן מענה מקסימלי לכל אחד הבא לפינוק, יום כיף והנאה.

ספא בשרון

ספא בשרון

אחוזת ספא בשרון עם כניסה למבנה ממוזג באווירה של לילה עם נרות, חוויה חלומית מהאגדות. חם בחוץ שמש קופחת על הראש או קר וגשום, ברגע שנכנסים פנימה יש רוגע, לילה ממש!  מסביב רק נרות מרצדים מרקידים לפי צלילי המוזיקה הנשמעים. מארחים עטופים בלבן מחייכים ניגשים לאורחים ההמומים שעדין לא מעכלים שיש ספא באזור השרון כל כל מיוחד. עיסוי בשרון עם קבלת פנים חמימה, כבר בפתיחה מקבלים מתנת נעלי כף ונכנסים לאווירה. הצבעים החמים, המוזיקה המשרים על האורחים כיף, ריגושים, אהבה, חוויות, ומתחילים יום כיף מדהים שיש רק בבילוי בשמים בארץ באזור השרון. האורחים המרוגשים נכנסים לזולה פרטית אישית שם מתנהל תהליך האירוח. הכל ישיבה כייפית ומפנקת על גבי כריות וכורסאות, נוחות מאד, לא רגיל, לא סטנדרט, לא ישיבה על כסא. כאן הישיבה הכיפית יוצרת גיבוש, יום מפנק מושלם שלא ישכח לעולם. מארחים מחייכים מאוזן לאוזן ניגשים עם מנות פתיחה, מין נשנושים קלים לפני העיסוי.

עיסוי בשרון

ספא

לאחר המנה הטעימה ניתן להרכיב חבילת יום גיבוש או ערב גיבוש לקבוצות אשר יוצאים האורחים לפעילות מעניינת מקורית מושקעת בחדר סדנאות.
המרצים והמפעילים המעולים בשמיים בארץ מעבירים סדנאות מעניינות ומגוונות שכל הצוות נהנה מכל רגע ורגע בספא המיוחד.
הפעילות מאד חשובה ליצור גיבוש והנאה יציאה מהשגרה צבירת כוחות ומילוי משאבים חיוביים. לאחר הסדנא המעניינת חוזרים האורחים לזולה הפרטית, אינטימית, אישית, המוזיקה הרגועה, הרוגע השקט יוצר לכולם שאנטי, פינוק, אהבה, כיף, חלום.. שמים בארץ באזור השרון נותן לאורחים להרגיש נפלא, ושהשקיעו בהם במיוחד. ישנה פינת משחקי חברה ששם יושבים ומבלים מס' שעות בצחוק מתגלגל.

ספא בשרון

טיפולי עיסוי ספא בשרון מציע מגוון עיסויים מפנקים

ספא בשרון מרכיב לקהל לקוחותיו חבילות מפנקות מאד. ישנם עיסויים של חצי שעה ישנם של שעה וישנם של שעה וחצי תלוי בתקציב. טיפולי עיסוי באזור השרון נעשים על ידי מיטב המטפלים בארץ הבאים לעשות עבודה נאמנה ונותנים לקהל לקוחותינו הרבים פינוק, הפגת מתחים, שחרור שרירים והמרצת דם בגוף. אחרי העיסוי המפנק  מנות עיקריות טעימות במיוחד ניגשות זו אחר זו לפי בחירה,  מגוון הארוחות גדול ובשמים בארץ השף המדהים מכין מנות עשירות. כל אנין טעם מהנהן בראשו שיש לשמעון ידיים מקצועיות, שף מדהים מיוחד ומוצלח!  המארחים הולכים הלוך ושוב מהמטבח כדי לספק את האורחים בשימת לב ואהבה. לבסוף נהנים ממיקס קינוחים משובח ומתקתק המשלים את היום למושלם!  שמים בארץ באזור השרון, הוא במרכז הארץ המקום האחד לבילוי מיוחד!  אז אם אתם רוצים להרכיב חבילות מגוונות בואו אלינו ליום כיף בשרון ותיהנו מחבילות ספא מדהימות ומפנקות!  להזמנת טיפולי עיסוי בשרון | חבילות לזוגות | חבילות לקבוצות בשרון

ספא בשרון טלפון להזמנות :

שעות פעילות (הזמנה מראש)
יום א'- ה' מ: 08:30 – 00:30 בלילה
יום ו'       מ: 08:00 – שעתיים וחצי לפני כניסת שבת
מוצ"ש:    מ: שעה וחצי אחרי צאת שבת – 00:30 בלילה

  שם

  טלפון

  אימייל

  הזמנה לתאריך

  חבילת ספא

  תקציב לאדם

  הודעות