יום גיבוש לעובדים במרכז – ספא לקבוצות כולל ימי גיבוש עם אטרקציות, סדנאות גיבוש יחד עם פעילויות גיבוש לקבוצות

קבלת את התפקיד החשוב של ארגון יום מגבש לעובדים?..

יום גיבוש לעובדים
סדנת גיבוש לעובדים עם מנחת סדנאות גיבוש אילי לב ארי

אפשר לקפוץ כאן ישר ולעניין כדי לבנות חבילות ספא לקבוצות עם סדנת גיבוש לעובדים, מגוון הפעלות, עיסויים מפנקים וארוחת שף כשרה למהדרין במקום הכי מושלמת עבורכם.
(*מומלץ במקביל להתקשר לאברהם בטלפון כדי שיעזור לך בתהליך בניית החבילה)


המשך להרכבת יום כיף

ימי כיף לעובדים

רעיונות ליום גיבוש זה משהו ששווה להשקיע בו מחשבה!  אם אתם מחפשים רעיונות ליום גיבוש קסום, בואו אלינו, לשמים בארץ והגיבוש ביניכם יהיה מאחד ומפנק עד מאד! ספא במרכז של שמים בארץ מקום יחיד עם אלפי פניות של ימי גיבוש לקבוצות, ימי גיבוש לעובדים, ספא לקבוצות, יום מלא חוויות, יום פינוק אנו בשמים בארץ מציעים פינוק של ממש, עיסויים בשילוב סדנאות, פעילויות גיבוש וצוות שיגבשו את כולכם ויהפכו יום גיבוש במרכז למיוחד ומוצלח! בשמים בארץ בונים ימי כיף או ערבי גיבוש הכוללים טיפולי גוף, ארוחות שף כשרות למהדרין ומגוון רחב של סדנאות. הצטרפו לקהל לקוחותינו המרוצים. אנו מציעים ימי גיבוש לקבוצות, ימי גיבוש אלו יכולים לכלול קבוצות קטנות וגדולות.

רעיונות ליום גיבוש לעובדים

"משרדינו רב קומות עם מירב מחלקות ממוקם בעיר תל אביב. מנכ"ל החברה גדי, מפרגן לנו לעובדים, ומוציא אותנו מידי פעם להתרעננות, לגיבוש, לקשר וכו.. וכו.. לאחר חיפוש מקיף מצא מקום מעוצב וממוזג, ספא לקבוצות גדולות וקטנות עם מירב הפינוקים, הארוחות, עיסויים והפתעות שיהוו לכולם יום פינוק מושלם והפך לחוויה של יום כיף לעובדים אחד ומאחד!"

ימי כיף, ערבי גיבוש והרבה פינוקים

בשמים בארץ ישנם את מיטב המטפלים הטובים בארץ, הנותנים טיפול מיוחד מפיג משחרר ומרגיע לפי העוצמה הרצויה. ימי גיבוש בשילוב טיפולים מיוחדים ממגוון סוגים, בחדר טיפולים אישי פרטי עם שמנים ארומטיים, הנעימים לגוף ומשאירים את הגוף משוחרר ואת כולם נינוחים. עיסוי מפנק הנותן ללקוח להרגיש הרגשת כיף והנאה הרגשה של ימי גיבוש מפנקים באמת. יצאנו מחדרי טיפול אישיים מחודשי כוחות עם מרוגע שהשתפך על פנינו וגופינו ונותן לנו ליהנות מכל דקה! גדי המנכ"ל המדהים עבר בין עובד לעובד לקבל חוות דעת על יום גיבוש מיוחד זה! חזרנו לזולה המפנקת וכמה מחברינו ישבו ושיחקו משחקי חברה מיוחדים הניתנים בספא.
המוזיקה, השאנטיות, הרוגע עשו את שלהם! היה יום כיף מיוחד! רעיונות ליום גיבוש בשמים בארץ מושלם לקבוצות! פינקו אותנו בארוחת בופה עשירה כשרה למהדרין עם אפשרות לתפריט כפרי, איטלקי, חלבי או דגים על פי בחירתנו. חיפשנו ימי גיבוש עם מקום מפנק! מצאנו!

וואי כיף לי. אל תפסיקי…

ימי כיף לעובדים
ספא במרכז – סדנאות טיפולים ופינוקים באזור הבריכה..

יום גיבוש לקבוצות [ימי כיף בספא]

"נכנסנו לספא ברגשות מעורבים והרבה חיוכים, באפינו ניחוחות של שמנים ומלחים, ומארחים לבושים לבן, נחמדים, ליוו אותנו לזולה פרטית אינטימית שלנו. יום כיף התחיל בישיבה מפנקת על גבי כרים וכסתות נעימות וכורסאות נוחות, שטיחים מקיר לקיר וכל הזולה מעוטרת בצדפים ובנרות, וילונות משי מכל כיוון, מוזיקה חרישית ואווירה אותנטית מרגיעה, הכניסה אותנו לאווירה של חופש ושלווה לאווירה מושלמת. כולם הנהנו בראש: ימי גיבוש מוצלחים! ימי גיבוש לקבוצות אלה, נותנים המון מוטיבציה וחשק לעובדים ומהווים יום גיבוש מוצלח! לאחר הישיבה הנוחה בכורסאות הנוחות, ובהרגשת עילאית גדולה, התחלנו לקבל מנות פתיחה טעימות ומושקעות שהניחוח הערב עלה באפינו…."

הזמנת יום כיף לעובדים בלתי נשכח. השארת פרטים

הסבר על בניית חבילת ספא לעובדים

https://www.youtube.com/watch?v=xi66q8dV2Qc

יום גיבוש לעובדים במרכז

תוך כדי קינוחי הפה ממטעמי שמים בארץ, נכנסו אלינו מרצים צעירים וליוו אותנו היישר לחדר סדנאות נפרד שם נתנו לנו לבחור מסדנאות מגוונות, שילוב של סדנאות גיבוש שיש רק בשמים בארץ. בשמים בארץ ניתן לארגן ימי גיבוש לקבוצות, רעיונות ליום גיבוש לעובדים, בשילוב סדנאות מגוונות ומעניינות, הפעלות גיבוש עם מיטב המרצים. בספא שמיים בארץ המגוון רחב: סדנאות צחוק גיבוש והומור, סדנאות שוקולד, סדנאות נומרולוגיה, סדנאות ריקוד, סדנאות עיסוי, סדנאות שפת גוף, סדנאות אבחון ציור ,סדנאות אבחון תווי פנים, סדנאות חשיבה חיובית, סדנאות מודעות וסדנאות העצמת היכולות האישית ע"י איזון האגו.

סדנאות גיבוש לעובדים

ימי גיבוש לקבוצות – סדנאות גיבוש לעובדים

לאור החוויות המשימתיות נוצר גיבוש והפך ליום ספא, יום כיף מפנק, יום מושלם לצוות עובדים וחוויה של יום פינוק איכותי. בסיום הסדנא המגבשת והמעניינת חזרנו מחודשי כוחות לזולה הפרטית שלנו עם קשר אחד ומגבש בינינו, המנכ"ל גדי הביט מהצד וחייך, אין ספק שזו הייתה בחירה נכונה שמים בארץ! לא הסתפקנו בסדנאות בלבד, רצינו ליהנות מכל הפינוקים הנמצאים בספא, עם כבר ימי גיבוש .. אז עד הסוף!

ימי כיף – עיסוי, סדנא וארוחה (מה עוד אפשר לבקש?)

אם אתם מחפשים מקום מיוחד כדי לגבש בין העובדים. שמים בארץ במרכז נותן לכם מגוון עיסויים, סדנאות, הפעלות וארוחות כשרות למהדרין במקום אחד. הגעתם למקום הכי טוב שיכול להיות! יום מגבש לעובדים בשמים בארץ הינו המקום המושלם עבורכם. ניסיון עשיר מעל 15 שנה ואלפי לקוחות מרוצים. מיטב החברות ועסקים במשק התארחו. בנקים כמו בנק הפועלים, בנק לאומי, בנק מזרחי. קופות חולים כללית, מכבי, לאומית. ביטוחים כלל, מיגדל, ביטוח ישיר. משרדי ממשלה, חברות היי טק וכל חברה שתעלו על דעתכם התארחו, נהנו וחוזרים לשמים בארץ כדי להחוות חוויות חדשות.

ימי כיף לעובדים במרכז

בימים אלה שמים בארץ עוברים לשיתוף פעולה עם אתרים נוספים כדי להעצים את האפשרויות, פעילויות גיבוש ופינוקים. אנו ממשיכים לתת ימי גיבוש לעובדים ברמה גבוהה ביותר, עם יותר אפשרויות. יהיה אפשרות למתחם של מרחצאות. יום כיף לעובדים עם ברכות, ג'קוזי, סאונה, חמם תורקי, אמבטיות שמנים, בריכת מלחים ועוד. ניתן להרכיב חבילות יום גיבוש בשילוב של מרחצאות עם ארוחה כשרה למהדרין או הפעלות גיבוש וארוחות או טיפולים וארוחות. בהתאם לתקציב ניתן לבנות חבילות לקבוצות עם כל הפינוקים האפשריים. מהשיחה הראשונה בטלפון נבנה יחד את החבילה המושלמת עבור הקבוצה. יש לנו ניסיון של מעל 16 שנה. עברו אצלנו אלפי אורחים מרוצים. חברות הייטק כמו אמדוקס, SAP, מיקרוסופט… בנקים – בנק הפועלים, לאומי, בנק מזרחי, בנק דיסקונט.. ביטוחים, בתי ספר, מכללות ועוד. מגיעים אלינו מכל קצוות הארץ להנות, התגבש ולהתפנק. כל מי שאחראי לארגון יום גיבוש לעובדים, תמיד מקבל את כל התשבחות מחבריו על ארגון יום ספא לקבוצות מוצלח ביותר! שמים בארץ חוויה מתוקה, מפנקת ומגבשת! להזמנת ימי גיבוש בספא התקשרו לאברהם.

ימי פינוק למורים הינם זמן פעילות לעובדים שבו האנשים מתידדים ומתקרבים. אפשרי למלא אותו במגוון רב של דברים ומתאים לקיים אותו מתי שמתאים. ישנה אפשרות לקיים ימי פעילות אתגרית למנכ"לים, יום צוות עובדים פרטי או אירוע חברה מרשים. אפשר גם לערוך ארוע סגור לנשים (כמו למשל יום האם או מסיבת רווקות). יום גיבוש משולב עם מספר חוויות, היעד העיקרי בהם הננו התחברות, מילוי כוחות, נושאים מרתקים, מגבשים ורענון מאגרים של צוות העובדים בשביל המשך הצלחה במקום העבודה.
יום גיבוש לקבוצות

החיבור הנפלא של פעילות קבוצתית בספא מזמן מסאז'ים מעולים עם מטפלים מקצועיים ביותר. העיסויים הם תענוג לשכל ולשרירים שגורמים להרגיש רעננים ושמחים. יש אפשרות לכלול מסאג'ים שונים באורכם.

ארוחות שף לעובדים בספא
ארוחות שף

טיפולי ספא לצוותי עובדים עם מבחר פינוקים לדוגמה טיפול רך, מסאג' שוודי, מסאז' בעוצמה חזקה, מסאז' רקמות עמוק, עיסוי בעל אופי פיזיותרפי, הוליסטי, טיפולי פנים, כפות רגליים ופריפריה. לשלמות החוויה והרגשת הנחת לרשותכם מקומות לטבול בהם, בריכה מחוממת, ג'קוזי, בריכת מינרלים ומלחים. אפשרות לחמם טורקי,לוקרים אישיים, חלוקים מפנקים, מגבות, סבון וכלי רחצה.

על מנת להפיק יום פינוקים או ערב פעילות מושלם, אפשר לשלב סעודת כפר או ארוחה איטלקית איכותית ומפנקת. המזון כאן כשר למהדרין ו באיכות גבוהה, הסעודה הינה סעודת שף חלבית שאין כמוה!

אפשר לכלול פעילויות מיוחדות ומחברות, ישנן סדנאות גיבוש לצוות עובדים בשפע סגנונות. בספא אנחנו מציעים הפעלות בכל תחום, הפעלות לקבוצת עובדים או פעילויות ל מנהלים. אפשר לשלב סדנה אקטיבית של משחק ואילתור, סדנאות יום גיבוש, סדנת ריקוד, סדנה של בידור, פעילות חיבור דרך משחק, התעמלות חוץ או שפשוט להרגע בנוף עותק נשימה של הספא.

ההפעלות ממריצות, משמחות וממלאות את הצוות בכוחות מחודשים. בנוסף מתקיימות סדנאות והצגות כגון מיינדסט אופטימי , סדנת בריאות , סדנה של כף היד , סדנה של נומרולוגיה , סדנא של הצלחה ועוד ועוד. הבחירה מגוונת ונתאים בשמחה את ה הפעלות המדויקות לנופך צוות העובדים והאירוע .

כיף במרכז עם שפע חניה וגישה קלה , נוף יפהיפה , חיבור ליסודות עם רוח מן הים. מקום של רוגע ונשימה מרוחק מההמולה, אווירה הנותנת הרגשת התחברות ואנרגיות חיוביות.

"הניסיון החובק, הרמה הגבוהה, השירות המקצועי והאדיב גם יחד, והדגש על הפרטים הקטנטנים, מביאים חוויה מדהימה שנשארת עם הצוותים המתנסים לזכור ולשחוק כי יום גיבוש כזה, נחרט להם כמרתק ומעניין שאין כמוהו". צוות Store4family

תמונות של אירועי ימי גיבוש בשרון (לפני שעברנו לספא קיסר במרכז)

ספא בינוב

תמונות שמים בארץ בשנים 2005  - 2016

ימי גיבוש

בר נשנושים בקיבוץ העוגן

סלון בשמיים בארץ מרכז שנת 2003

ימי גיבוש בספא

יום בטבע לקבוצות

לוגו של שמים בארץ

ספא בינוב 2011 - 2016