סדנת שוקולד

סדנה עם תאוריה בשילוב עבודה מעשית. סדנת שוקולד בשמיים בארץ חוויה שלא שוכחים. 220 ₪ לאדם (כולל פינת קפה וקינוחים חופשי)

סדנת שוקולד לקבוצה

הגענו לשמיים בארץ ברגשות מעורבים נכנסנו לספא לזולה פרטית עם וילונות משי המעוטרים בצבעי אדום זהבהב. מארחים הגישו ארוחות מיוחדות שהניחוח עלה באפינו מוזיקה חרישית עם נרות מרצדים מלא לבנו על גדותיו. השף המיוחד של סדנת שוקולד שמעון בן ציון משמיים בארץ הציץ מבעד לוילון חייך והזמין אותנו להתאסף במקום  הפרטי בספא. שמעון הניחן בפה מפיק מרגליות עם קול נעים ומתוק נתן לנושיחת רקע עם הסבר יסודי מקיף ומיוחד מהו שוקולד ? תכונותיו,התנהגותו בטמפרטורות שונות וטכניקות השונות עם השוקולד.אחרי הבנה משמעותית מהו קקאו.. מהן תרמילי קקאו.. מתי נקטפים.. וכיצד מופרדים מהציפה הלבנה של הפרי.. סוגי השוקולד השונים.. מהיכן הובא הקקאו.. ואהבת שוקולד בכל קצווי תבל… במהלך סדנת שוקולדמתחילים להבין טוב טוב מהו בעצם שוקולד.! צחוק ומבוכה עבר מפה לאוזן שהשף המיוחד שמעון בן ציון חילק חלוק לבן וכובע שף מיוחד ההתרגשות בעיצומה ו… מתחילים לעבוד. צחקנו היתה הרגשה כייפית לקקנו שוקולד ללא הפסקה ואכלנו המון המון סוגי שוקולד טעימים ומתוקים הופתענו לגלות שאנו יוצרים מטעמים שחשבנו שרק שפים מיוחדים ושוקוליטרים יוצרים מעדנים כאלו. הבנו תהליכי השוקולד איך מייצרים מוצרי שוקולד. זו היתה כמין סדנת יצירה מלווה שוקולד מעדן.

סדנת יצירה בשוקולד

סדנה של כיף צחוק והתנסות מתכונים שונים בשוקולד הכנו פרלינים מתוקים המצופים שוקולד בתוכם יצקנו מלית קרמל. טראפלס שנשמע עבודה קשה הכנו בשנייה לקחנו שוקולד ויצרנו צורות עם אגוזים טחונים לסופלה מיוחד יצקנו שוקולד עם חלמונים וסוכר הנחנו בתבניות הוספנו קינוח על בסיס קקאו שמרים ושקדים ללא סוכר יצקנו מפל שוקולד משוקולד בלגי טעים ערבבנו פונדו שוקולד המסנו בקערה שוקולד והמלית מוכנה לטיבול פרות עסיסיים. גלגלנו כדורי שוקולד המצופים בקוקוס ובשקדים. סדנת שוקולד שהשף שמעון בו ציון הזריז הכניס בנו אהבת העבודה תוך כדי בדיחות וצחקוקים המצב רוח היה מרומם אנו יוצקים עובדים ומקפיאים לאחר שעת עבודה מלאה השווצנו עם מגש גדול ומפואר מעשי ידינו להתפאר! לאחר סדנת שוקולד מוצלחת מאד, חזרנו לזולה המדהימה עם הרגשה "גם אנחנו יכולים"!

סדנת שוקולד למסיבת רווקות

לירון מספרת: 'הגענו קבוצה לקיים סדנת שוקולד במסיבת רווקות ההנאה היתה מושלמת עם שמעון השף האחראי על סדנאות שוקולד בספא. התנסינו בסוגי שוקולד שונים וההרגשה היתה נפלאה. הכלה היתה מרוגשת שלפחות קינוחים היא יודעת להכין! סופלה שוקולד חם של ספא שמים בארץ ריקי: ' בעלי תמיד בכל מקום, הזדמנות ואירוע מזמין לקינוח סופלה שוקולד חם . כשהגענו לשמיים בארץ וטעמנו את הסופלה המיוחד ידענו שאין בשום מקום בעולם סופלה מלא שוקולד נוזלי עם פרלינים בלגים טעימים כמו בשמיים בארץ. שמעתי שיש כאן מגוון אפשרויות של סדנאות שוקולד ובהחלט אגיע עם קבוצה בקרוב.. סדנת שוקולד ליום גיבוש – בני: 'ערכנו יום גיבוש לחברה בספא בחרנו סדנת שוקולד וידענו שהבחירה הנכונה בסופו של יום כיף עשתה לנו ערב גיבוש מושלם.' סדנת שוקולד ליום הולדת -שרון: 'ארגנו יום הולדת בספא לירון שגויס לצבא ובחרנו סדנת שוקולד ליום הולדת התמונות שהנצחנו בספא עם השוקולד המרוח והחיוך המלא על הפנים נחרט לנצח . מומלצת מאד לקחת סדנת שוקולד ליום הולדת מושלם.

סדנת שוקולד בספא

לאחר תקופת מבחנים קשה בסמסטר שלישי רצינו לצאת לנפוש ליהנות להתאוורר מערב מושלם. פה אחד הוחלט לצאת וליהנות בשמיים בארץ ספא היחיד מסוגו אשר מלא במגוון פעילויות גיבוש .מי שחווה והיה בספא בעבר חוזר שוב ושוב למקום האהוב
המיוחד המהנה הממלא משאבים חיוביים, צחוק, חוויות והנאה מושלמת. בשמיים בארץ לא רק פינוקים של עיסויים וטיפולים המרגיעים גוף ונפש! לא רק ארוחות שף עשירות ומלאות.! אלא גם מגוון סדנאות מיוחדות המועברות ע"י מיטב המרצים בארץ. בחרנו: תאריך, יום, שעה, מתי להגיע וליהנות מערב מושלם. לאחר ויכוחים קולניים איזה פעילויות גיבוש ואיזה סדנה נבחר החלטנו שהסדנה תהיה עם תיאוריה בשילוב עבודה מעשית  מעניינת ומשחררת. בחרנו סדנת שוקולד ….. ההנאה המושלמת הוציאה אותנו לרגע מעולם הלימודים לעולם של צחוק כיף חוויה עשירה וטעימה. תמיד התלוננתי לחברי למה קינוח איני יודעת להכין. חברי שתמיד שימח אותי בכל מצב הזמין לי ערב מושלם בספא המיוחד שמים בארץ שם קיבלתי ערב מלא פינוקים מדהימים ובנוסף נכנסנו ללימוד סוחף ומעניין על סדנת שוקולד עם שמעון השף החברותי שם למדנו איך ברבע שעה יוצא מתחת ידי קינוח מיוחד עם שוקולד בלגי לא האמנתי אך הלימוד היה ברור וקולע שעד היום אני מכינה סוגי קינוחים טעימים ומהירים מערב המושלם שהיה בספא. משפחתנו משפחה של יצירה חיפשנו מקום שבו אפשר ליהנות משעות של פינוקים בתוספת יצירה מדהימה הגענו לשמיים בארץ. יצאנו כולם כל המשפחה וזה היה שווה כל רגע של יצירה חוויה והנאה הכנו פרלינים סופלה יצקנו כדורי שוקולד השעות הטובות עברו מהר אך אנו יצרנו מעדנים טעמנו לקקנו ונהנו. בשמיים בארץ סדנאות המיומנות ונותנות את מרב הידיעה עם מרב ההנאה! צלצלו והזמינו סדנת גיבוש בשמיים בארץ. רק כאן תהנו מאווירה ייחודית מדהימה, מארוחות טעימות מעיסויים מהנים ומסדנה מוצלחת. אז אם בא לכם להתפנק ולהתעסק עם שוקולד אהוב בואו אלינו!