רפלקסולוגיה הוא טיפול ייחודי ומעניין שכן עוברים עיסוי בכל החלקים הפנימיים של הגוף אבל הכל  דרך מגע בכפות הרגלים בלבד. אנחנו שומעים הרבה על רפלקסולוגיה אבל לרובנו לא יצא לחוות טיפול רפלקסולוגי מלא. בספא שמים בארץ מציע לכם מגוון טיפולי ספא מקצועיים, טיפולי ספא הטובים בארץ. שמיים בארץ בוחר בקפידה את המטפלים העושים לכם עיסויים משחררים, מרגיעים ומרפאים. חבילות ספא מדהימות ומפנקות, של ספא שמיים בארץ. טיפולי ספא נעשים בחדר טיפול אישי.רפלקסולוגיה של כף הרגל היא שיטה לאבחון וטיפול דרך כף הרגל.מקורותיה של שיטה זו עתיקים ומגיעים עד למצרים העתיקה, במאה השנים האחרונות נפוצה השיטה של ריפוירפלקסולוגיה. דרך רפלקסולוגיה ניתן לגלות את הפלאים הנסתרים שטבע הבורא בגוף האדם, צורת הגוף ומבנה האישיות של האדם מתבטאים במבנה כפות הרגלים. כף הרגל רושמת דפוסים כרוניים של חולשות ונטיות הנטבעות באדם, תפקיד הרפלקסולוג היושב בחדרי טיפול של ספא, לזהות את המוקדים ולאזן את מצב הגוף ומערכותיו, דרך עיסוי ולחיצות מיומנות על משטחים ונקודות מדויקות בכף הרגל.

רפלקסולוגיה איבחון וטיפול

הרפלקסולוג המומחה של שמיים בארץ, עורך מיפוי לכף הרגל מאבחן כאב, ומכיר את כל מערכות הגוף מההיבט הרפלקסולוג,
תוך כדי טיפול רפלקסולוגיה אפשר לשלב טיפול באבנים חמות, טיפולי ספא באבנים חמות הלקוח מתוך עולם האינדיאניים.
בטיפול משתמש המטפל באבנים חמות עם שמנים מחוממים חלקן, מתגלגלות שחום האבנים חודר לגוף והן ממריצות את זרם הדם.
הטיפול -עיסוי אנרגטי המשחרר שרירים תפוסים ומשחרר מגוף המטופל רעלים ואנרגיות שליליות. המטופל יוצא בהרגשת שחרור מעולה והפגת מתחים. חבילות ספא מדהימות ניתנות לכם בשמיים בארץ בשילוב ארוחות מדושנות עונג. שמיים בארץ רחב, מעוצב בזולות מיוחדות בשבילכם אורחים יקרים! לשכב על מיטת הטיפולים וליהנות ממגוון טיפולי ספא מקצועיים שאין בשום מקום אחר בעולם!
אז בשביל להתפנק וליהנות מ יום כיף מושלם המשולב ברפלקסולוגיה ואבנים חמות לצד ארוחות שף מעולות, בואו אלינו שמיים בארץ וההנאה תהיה מושלמת! להזמנת טיפול רפלקסולוגיה בשמיים בארץ התקשרו לטלפון