דף הביתחבילות ספא זוגיותחבילות ספא לקבוצותהצעת מחיר

ערב רווקות מסיבת רווקות בספא שעורכות חברות הכלה קודם חתונתה, ערב רווקות הוא אירוע מיוחד רגע קודם החופה, כל הערב מוקדש לכלה וכל תשומת הלב רק לכלה. זהו ערב מלא פעילויות עם הרבה אהבה גיבוש וקשר בין החברות. מאחד את כל החברות. ערב בו הכלה נפרדת מחברותיה הטובות והופכת לאישה עם בחיר ליבה.

ערב רווקות

ארוחה מלאה, בר משקאות, פעילויות שונות, סדנאות ופינוקים לכלה. מספר הבנות אינו מוכיח את הצלחת הערב. עיקר ההצלחה הוא חיבור זורם טוב בין הבנות ולאו דווקא מס' הבנות. למי מתאים ערב רווקות ערב רווקות מתאים לכל סוגי הנשים: אלגנטיות, מלומדות, צעירות, מבוגרות, צוהלות, שקטות. לא משנה איזה סוג של בנות!

רעיונות לערב רווקות

בשמיים בארץ חוויה מטריפה של כל החושים. באווירה ייחודית שלא קיימת בשום מקום אחר. מקום מקורי וייחודי עם הנאה מושלמת אפשר לערוך ערב רווקות מיוחד, כיף ומהנה שלא תשכחו לעולם! תהינו מכל רגע של חוויה קסומה ומשחררת שהטעם המתוק יישאר.. החבילה לערב רווקות מלאה ומהנה. ערב רווקות בספא עם תקציב שמתאים לכל אחת. התקציב בערב רווקות הוא מחיר סמלי תוך כדי התחשבות בסטודנטיות שבכן. וכדי לתת לבנות להכיר את המקום הנפלא ולהביא הרבה לקוחות מרוצים.

ערב רווקות בספא

הכלה נכנסת לחדר טיפולים אישי שם מקבלת עיסוי מפנק של 45 דקות ממטפלת מקצועית. בשמים בארץ ערב רווקות בספא אשר חברות הכלה מתכנסות בזולה פרטית בריגושים וחוויות ו.. מחכים ברגש לכלה היוצאת מהפינוק עיסוי המלא. כולן יושבות על גבי כרים וכסתות נח מאד! כשחוגגים ערב רווקות בספא, הישיבה המפנקת נותנת להתגבש ולאהוב. הכל חופשי וזורם אפשר לדבר הכל! יש רק בנות. במחיאות כפיים סוערות הכלה מצטרפת לחברותיה ומנות פתיחה טעימות מוגשות לשולחן. מוזיקה חרישית מתנגנת ברקע צלילים נעימים ומרגיעים, הרגשה חלומית.. מגוון סדנאות ענק עומד לבחירתכן בספא המיוחד: סדנת גיבוש, סדנת צחוק, סדנת נומרולוגיה, סדנאות אבחונים: כמו אבחון תווי פנים, אבחון ציור, סדנת שפת גוף, דמיון מודרך, סדנת חשיבה חיובית, השלמות שבזוגיות, סדנת שוקולד וסדנאות רבות ומגוונות הניתנות ע"י מרצים מיוחדים המעבירים את הסדנא בקול דרמטי ורגוע ומלהיב. לאחר הסדנא המגבשת מקבלות בנות הקבוצה ארוחה מלאה איטלקית טעימה מיוחדת, בקבוק יין לכל חמש משתתפות, משקאות קלים וחמים חופשי. פינוקים מענגים לכל ערב רווקות. החברות עורכות לכלה פעילויות שונות כמו:
מצגת, חבילה עוברת, משחקי אישיות, הזולה הפרטית לשהותכן עד שתיים בלילה עם מארחים מחייכים לבושים לבן. הצחוק המתגלגל והרגשת ההנאה ממלאים את ערב רווקות בספא.. ערב רווקות ערב מהנה של שחרור חושים ללא גבולות.

המלצות על ערב רווקות

תמר: בשמיים בארץ מקום ייחודי למסיבת רווקות הישיבה המפנקת על גבי כרים וכסתות, מקום מעוצב מדהים, עם אנשים מיוחדים, המסיבה הייתה מושלמת! ערב רווקות שכולם נהנו! דניאל: נכנסנו לספא הרגשנו זרמים בגוף כמין יציאה לעולם אחר! המארחים, השרות, הזולה המעוצבת והסדנא המרתקת היוו עבורנו ערב רווקות מושלם! לירון: חיפשנו מקום מקורי לנטלי הכלה המדהימה. מצאנו במושב ינוב ספא מיוחד עם מגוון פעילויות ושחרור חושים בלי גבולות… ההנאה הכיף הגיבוש. נדלקנו על המקום! שרון: חברתי הכי טובה עמדה להינשא. חברה שליוויתי אותה בכל תקופות החיים. ברגעים שמחים ברגעים עצובים וברגע אחד היא של מישהו אחר חיפשתי לה מקום ייחודי למסיבת פרידה. בשמיים בארץ הערב רווקות היה מושלם שנזכור אותו עוד שנים ארוכות.. אם אתן מחפשות ערב בלתי נשכח בואנה אלינו שמיים בארץ ותהנו מערב רווקות מושלם!
להזמנות

טלפון להזמנות :

/

שעות פעילות (הזמנה מראש)
יום א'- ה' מ: 08:30 – 00:30 בלילה
יום ו'       מ: 08:00 – שעתיים וחצי לפני כניסת שבת
מוצ"ש:    מ: שעה וחצי אחרי צאת שבת – 00:30 בלילה

  שם

  טלפון

  אימייל

  הזמנה לתאריך

  חבילת ספא

  תקציב לאדם

  הודעות