ספא לנשים

חיפשתי ספא לנשים בלבד עבור העובדות אצלי במכון היופי, כולן מסורות ונותנות את המקסימום. אין ספק שהרבה מהצלחת העסק שלי הוא בזכותן, המקצועיות, הלב, המסירות. נכון שאני משלמת להן בצורה נדיבה כפי המגיע להן, אבל חיפשתי דרך נוספת לפנק, משהו שונה מעט שיביע את הערכתי אליהן ויתן להן כמה שעות של פינוק, של שלווה וכיף. נכנסתי לאינטרנט גילגלתי פינוקי ספא לנשים בלבד, ועיני התבייתו על "שמיים בארץ" ספא מיוחד במקום יחודי ומצליח. ספא לנשים.

ספא לנשים

ספא לנשים עם עיסויים מדהימים

מסג'ים המשחררים גוף ונפש ע"י מיטב המטפלות בארץ, לצד ארוחות דשנות טעימות מדהימות ומפנקות, בתוספת סדנאות מרתקות. ספא לנשים מקורי עם ארוחות מיוחדות! חיבור של ספא ומסעדה כשר למהדרין, מסעדה חלבית כפרית, ארוחות דגים עם מנות עיקריות הכל בהתאם להזמנה מראש.. נשים זה עם שאוהבות ימי פינוק, בשמיים בארץ אין פינוק יותר גדול. נכנסנו לתוך ספא הייחודי, המשלב כיף, חוויה, הנאה ושכרון חושים! נשמנו עמוק ריח שמנים אתריים, נהנינו מהסטריליות, מארחים עטופים בלבן צעדו אלינו עם חיוך רחב, שמענו קול צלילי מוזיקה מרגיעים גוף ונפש, קיבלנו נעלי ספא לנשים וצעדנו קדימה לתוך זולה אוטנטית, עטופה בווילונות משי בוהקים המוציאה אתכם מהשגרה לכמה שעות של כיף, פינוק והנאה. לאחר ההרגשות המדהימות שעברו בגופינו, התיישבנו אט אט בזולה האישית, האינטימית שלנו. מנות פתיחה טעימות שהוזמנו מראש ניגשות לשולחן העשוי מעץ, ריח של שמנים באוויר, נרות דולקים בכל פינה, רוגע, שאנטיות, אהבה, הרגשת שחרור, ספא לנשים מדהים!

ספא לנשים

ספא לנשים

כחלק של יום כיף או ערב נשים, אפשר ליהנות מפינוקים שונים : ארוחות עשירות וטעימות. בר משקאות. עמדת קפה ותה. לאחר הארוחה הדשנה מצאנו עצמינו שוכבות על מיטה צחורה ולבנה, מוסיקת עולם ברקע ומטפלות מקצועיות מעבירות עלינו ידיהן, עם שמנים אתריים ומשחות שנותנות לנו הרגשה מרוממת של רוגע ותענוג. מורחות, מעסות ומטפלות. ספא לנשים בעולם הקסום משרה כיף, הנאה והרגשה חלומית. הרגשה להיות בשמים ולהרגיש בארץ, ספא לנשים של שמים בארץ. לאחר העיסוי המפנק נכנסנו ל סדנאות של שמים בארץ שהוזמנו מראש. נכנסנו לחדר סדנאות: שם בחדר סדנאות רחב ידיים, חיכתה לנו אוולין . אוולין, זאת לא סתם מנחה, אוולין מעבירה לקהל טכניקות מדהימות כיצד לשחררם מהמבוכה בו הם נמצאים. הסדנא נפתחת עם חימום קצר, ריקוד בשילוב מתיחות שונות של הגוף מושלם ליום ספא לנשים בלבד. לאחר חימום והכרות מתחילות תנועות נשימה, העוזרות לרוקדים לשלב נשימה וריקוד יחד, ספא לנשים עם הרבה פאן, מוזיקה קצבית. לאט לאט התחברנו מתוך שמחה ורצון לרקוד לרקוד ולרקוד. הסדנאות של אוולין מחולקות לשלשה חלקים:
סדנת מחול מזרחי (אומנותי) העבודה ממוקדת בעיקר על תודעה והקשר בין תנועה לרגש, עבודה על הזרועות, לנסות לנוע עם מקסימום רכות ורגש ודרך התנועה לנסות לספר סיפור דמיוני. סדנת זומבה אוריינטלית רוקדים בקצב אוריינטלי – שמח – המון כושר הרבה פאן. המוזיקה מבוססת בעיקר על צלילים של מוזיקת עם, דרום אמריקאי בתוספת תנועות אגן . סדנת ARABO-FLAMENCO חוויה מדהימה ומגוונת-דגש בתנועה המזרחית תוך יצירה וקשר ישר לתנועה שבפלמנקו- זיווג מדהים הרמוניה של רוך (ריקוד בטן) ונוקשה (פלמנקו).

ספא לנשים

במהלך הסדנא: סיבובי ידיים – עמידה – החזקת הראש – מיקום הזרועות – ניעת האגן ללא עקבים קשר ישיר עם האדמה. חגיגת נשיות. המטרה בסדנת ריקוד: • הריקוד יוצר קואורדינציה טובה, תנועות גוף נכונות והפעלת שרירים מדויקים. • הסדנא יוצרת שמחה ונשים מרגישות קשר חזק לגופם. • חוויה מעוררת, משחררת, מגבשת ומעצימה עם הנאה מובטחת. • אנדרופין משתחרר, השמחה עולה החיוך בפה והאושר משתלב על פני כולן. • נענוע הגוף גורם לזרימה טובה של הלימפה… זרימה חלקה של הדם. • נשים – הגברת הנשיות. לאחר שעה של סדנא מלאת מרץ יצאנו חזרה לזולה האישית עם חיזוק התחושות, חיזוק של ריגושים, חוויות ויצירת זיכרונות. יום ספא לנשים בלבד עם קינוחים מפנקים במיוחד: בזולה כבר המתינו המארחים ובידיהם קינוחים אפויים במקום טעימים ומיוחדים במיוחד. סופלה שוקולד מעדן מממ… מוגש חם מהתנור עשוי משוקולד בלגי איכותי בתוספת כדור גלידת וניל. רול תפוחים מעדן מוגש חם מהתנור תפוחי עץ אגוזים וקינמון מגולגל דק בעלי פילו בליווי כדור גלידת וניל. קרם ברולה מוצלח קרם וניל מצופה בסוכריות קרמל פריך.

ספא לנשים בלבד

סורבה בטעם פרות העונה. לאחר סיכום ערב זה הבנתי שנכנסתי עובדתית לעולם קסום, לגן עדן עלי אדמות, יום פינוק בספא חלומי, ולו לכמה שעות בלבד!

להזמנת ספא לנשים התקשרו לטלפון