ספא לדתיים

ארגון יום ספא לדתיים, ימי כיף, סדנאות וארוחות כשרות למהדרין.

שמים בארץ מתחדשים מדי שנה. השנה אברימי פרנק מארגן ימי ספא לדתיים המתפרס על יום שלם ואף עם לינה בצימר פרטי עם ג'קוזי. הזמנת מטפל לגבר ומטפלת לאישה. כמוכן ניתן להזמין צימר עם בריכה וג'קוזי לקבוצות של נשים. אברימי יארגן לכם את הארוחות בהשגחת הבדץ, מטפלת מקצועית פרטית ופעילות לבחירה ממגוון סדנאות לנשים דתיות

ספא לדתיים בהנהלה חרדית מציע מגוון הנאות מושלמות לדתיים. אנו הדתיים מגוון רחב בציבור. הדת היהודית מגבילה מבחינות רבות ולא בכל מקום אנו יכולים ליהנות ולכייף.  הן לזוגות הן לקבוצות או לכל אירוע אחר.

ספא לדתיים במרכז שמירה על הכשר

אחת הבעיות העיקריות ביציאת יום כיף לדתיים הינה בעיית ההכשר. בשמיים בארץ, בהנהלה חרדית, הכשר גלאט למהדרין. כל המוצרים בהכשר כל סוגי הבד"צים. הכשר מוצרים כמו – עדה חרדית, לנדא, רובין, שארית ישראל וכו…  ולמי שמקפיד על כשרות בד"ץ מסוים, כמו חב"ד למשל שבדרך כלל מקפידים לאכול רק כשרות של לנדא ועדה חרדית, אז ניתן לדבר מראש  ולבקש לצמצם את התפריט בהתאם לבד"ץ הרצוי.

יום כיף ספא לציבור הדתי

הפרטיות והאינטימיות הנשמרים של ספא לדתיים מהווה בילוי לדתיים מושלם. לכל דתי וחרדי הבא ליהנות שעות של יום כיף. חבילות ספא זוגיות בשמיים בארץ מפנקות ביותר עם הרגשה של רוגע נפשי מוחלט. נרות מרצים מכל עבר, עיצוב של בדים מונחים בזויות הספא, מוזיקה חרישית מתנגנת..מארח מלווה אתכם לאורך השהייה במקום. מנות פתיחה טעימות עם הכשר מהודר גם טעים גם מותר. האורחים שבעים ומרוצים. יום כיף לדתיים, עיסויים מקצועיים בחדרי טיפוליים אישיים, טיפולי ספא לדתיים עם עיסוי מקצועי, מסג' מפנק מטפל לגבר ומטפלת לאישה בחדרים נפרדים. שמירה על תקנון הצניעות בשמיים בארץ ספא לדתיים היחיד בארץ.

ספא מתאים לדתיים

ספא לדתיים בירושלים

חבילות בין הזמנים לקבוצות כולל יום כיף או ערב מושלם לדתיים! המגיעים לשמיים בארץ אפשרות למגוון סדנאות בהפרדה סדנאות לגברים וחדר סדנאות לנשים. ניתן לסגור לקבוצת גדולה של נשים (או גברים) מתחם פרטי הכול בריכה מחוממת, בריכת מליחים ומינרלים, ג'קוזי, חמם טורקי וסאונה.

ספא לציבור הדתי

בילוי לדתיים והמלצות

חיפשנו ספא לדתיים מקום ליהנות מבחינת כל הכללים שיתאימו לרוחנו מצאנו את שמיים בארץ. הצוות, המקום, הפרטיות כאילו אנחנו לבד, ההרגשה האינטימיות הפרטיות היוו מענה מושלם לאירוע דתי מיוחד. ישיבה תיכונית: החלטנו צוות המורים להשתחרר לכמה שעות של כיף מצאנו את שמיים בארץ הפתח בפנינו שעות של כיף והנאה על טהרת הקודש. מורות ממ"ד דתי: אחר חלוקת תעודות מחצית ראשונה ישבנו בישיבת צוות בחדר מורות לתכנן יציאה רבת משמעות לצוות המשקיע כל כוחו בתלמידותיו. חיפשנו ומצאנו מקום מדהים המשלב סדנאות מגוונות וארוחה קולנרית עשירה קבענו יום שעה ונסענו לשמיים בארץ, הנותן יום כיף לדתיים והנאה ויציאה מהנה מהשגרה היומיומית.. בחורי ישיבה: בבין הזמנים בחופש חיפשנו יציאה מושלמת ארוחה ופינוק שאין בשום מקום בציבור שלנו. שמענו שיש ספא לדתיים מיוחד והגענו לשמיים בארץ ההנאה המושלמת הפרטיות המארחים הצמודים שליוו אותנו בכל דקה של יום כיף.

ספא לדתיות

ספא לחרדים

אם אתם זוג חרדי ומחפשים ספא לחרדים שיתאים לצרכים שלכם, אז הגעתם למקום הנכון! שמיים בארץ באמת מתאים לכם מכל הבחינות. צניעות, כשרות מהדרין ופרטיות. בואו לחגוג יום הולדת לבעל או יום נישואין מושלם. ניתן להזמין ממגוון חבילות מוצלחות.

תמונות משמים בארץ ב"העוגן":

רוצים לתת מתנה ספא לזוג דתיים

המחפש מקום של שיכרון חושים וכיף.  זה המקום שאליו תשלחו אותו למספר שעות של בילוי ספא לדתיים בירושלים. גן עדן…

ספא לדתיים | ספא כשר לדתיים | ספא לחרדים

תמונות פעילות מהעבר 2008 …

ספא לדתיים במרכז

ספא לציבור הדתי

ספא לחרדים

ספא לדתיים

ספא לדתיים

ספא לדתיים בירושלים
השאירו פרטים ואברימי פרנק יארגן לכם יום פינוק חווייתי וכשר למהדרין
דואר אלקטרוני: spa@shamaimbaaretz.co.il
ספא כשר
ספא כשר
סדנאות לנשים במרכז
סדנה חווייתית עיצוב פירות
הפלגות שייט
הפלגות שייט
השאירו פרטים ונארגן לכם חופשה כשרה למהדרין בלתי נשכחת. טלפון: 053-712-6933
© כל הזכויות שמורות לאבינו שבשמים
סגור
×

עגלת קניות

בס"ד

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם!

התארגנו מחדש עם מגוון פעילויות חוויתיות בכל הארץ.

פרטי התקשרות
*הפסקנו פעילות בקיסר ומציעים פעילויות חוויתיות בכל הארץ.
פתיחה
1
שלום וברכה!
Scan the code
שלום וברכה,
איך אוכל לעזור?
חיוג מהיר