סדנת שפת גוף

סדנה בה נכיר את עצמנו, את גופנו, לעומק ובעיקר נלמד לדבר את השפה המרכזית המשמשת אותנו ביום יום.

סדנת שפת גוף

מהי שפת גוף? שלל תנוחות מחיי היום יום הקשורות בבני אדם. שפת גוף הוא הרושם הראשוני שבו האדם מתבטא אנשים קולטים בני אדם על פי שפת גוף. שפת גוף הוא נושא אוניברסאלי, מבוקש ומעניין ביותר, מעצם העובדה שכולנו מתקשרים ומדברים בשפת גוף. המרצה המקסימה מעבירה את סדנת שפת גוף בצורה מובנת וקלת ידע.סדנת שפת גוף סדנא שמלהיבה וסוחפת את כל השומעים. סדנא מרתקת מעניינת חוויתית ויצירתית. אילי מחלקת את הסדנא לשתיים: חלק ראשון: שפת גוף האם יש הבדל בין גברים ונשים, תקשורת נשית מול תקשורת גברית, אפשרות לזהות מי הדומיננטי בסיטואציה, מיהו רגוע, זוג סוער, בנ"א לחוץ, בנ"א שמח,
מה ההבדל בין התרבויות השונות. וכמה תנועות מעבירים בשפת גוף ב-חצי שעה.

דוגמאות בשפת גוף

עמידה מול קהל, ראיון עבודה, עצבנות או חוסר שקט, חיבוק, המתנה בתור, משחק בשיער, כסיסת ציפורניים, הליכה מהירה, מצמוץ, חוסר מנוחה, תזוזה עצבית. בחלק השני: הדגמות פרטיות שלא נעשות בצורה מביכה / לא נעימה ישנו תרגיל פסיכולוגי מרתק על מס' הדמויות שקרה להם כל מיני סיטואציות שונות. המשחק משתף את הקהל והם זוכים להתבטא. ישנן דעות ששונו על אותו מצב או על אותו בנ"א. איך לכל בן אדם ניתנה דעה שונה בחשיבה על השני. מאבחנים בני אדם ומאפיינים אותם לאופי מסוים. בסדנא ישנן טיפים בפיתוח נכון של שפת גוף. הרושם הראשון- בעמידה מול קהל.  צבע הבגדים מתאר את מצב הרוח. תכשיטים למשיכת תשומת לב. איך להרשים מנהל או לקוח בפגישה. באיזה תנוחת עמידה לעמוד. היכן להניח ידיים כדי לשדר הרגשת ביטחון. כיצד להראות יציבות בעמידה. להפנים רוגע ושלווה, לא לגעת באיברי הגוף במהלך הפגישה. מתי יש לסיים פגישה בלחיצת יד. ומתי יש לסיים פגישה בנענוע ראש. כיצד הגוף מדבר במצבי לחץ ועוד. הסדנא נותנת מידע איך הדרך הטובה להתנהג מול קהל ,להתנהג בפגישה, להתנהג עם אנשים ולהתנהג בכל מקום בו אתה נמצא.

היכן לערוך סדנת שפת גוף?

בשמיים בארץ מקום מדהים לחוויה מושלמת. הכניסה לספא חלום מיוחד יציאה מהשגרה.. מוזיקה, צלילים מרגיעים ברקע.. מארחים מיוחדים לבושים בלבן מלווים אתכם עד לזולה הפרטית ולאורך כל האירוע. ארוחות מפוארות שרק אניני טעם יכולים להבין כמה השקעה הושקע באוכל המיוחד.. הטעים המזין והמהנה. כולם נדים בראש כן, הגענו למקום מושלם. בתוך כל ההנאה החלומית ישנן בחירה למגוון סדנאות מוצלחות המועברות ע"י מרצים מעולים עם תעודות בכירות. הסדנא ניתנת במתק לשון ובטוב טעם, ומעבירה לשומעים הסבר מדויק.

המלצות על סדנת שפת גוף

הגענו צוות מורות מבית הספר הממלכתי דתי ערכנו ערב כיף וגיבוש בחרנו סדנת שפת גוף. יצאנו פעורי פה האוכל המעדן המוגש בחיוך ובשלווה והסדנא המעניינת שריתקה אותנו איך מדברים בשפת גוף גרמתם לנו להרגיש בשמים ועכשיו חוזרים לארץ. מקווים לחזור שוב ולהמליץ. ערכנו מסיבת הפתעה לחברינו היקר היה פשוט נפלא! רומנטי, מרגש, מרגיע חוויה של פעם בחיים! הבחירה המוצלחת של הסדנא עשתה את האירוע למיוחד במינו. נחזור ועוד איך עם כל המכרים! שש שעות של שכרון חושים וכיף.אין מילים לתאר את החוויה המשולבת הזאת הפינוק המטעמים והסדנא של שפת גוף המתארת את האנשים יומיום. היה מדהים נהננו מאד! תודה לכל הצוות היקר! מדובר ללא ספק באחד המקומות הכי קסומים שיש לנו.. תודה על שרות נפלא, אוירה מדהימה, מסג' מעולה, ותודה על סדנת שפת גוף ברמה! היה נפלא נעביר הלאה! כנראה שקיים גן עדן בארץ ישראל והוא כאן בשמים בארץ! מקום הכי טוב מכל הסיבות שבעולם! נהננו מהכל בפרט סדנת שפת גוף חוויתית ומהנה. תודה זו מילה קטנה! אז אם בא לכם לערוך יום גיבוש או ערב גיבוש הפתעה ליום הולדת ועוד.. בואו אלינו ונבנה לכם ימי כיף לעובדים חלומי עם ארוחה, סדנא וטיפולים. ספא שמים בארץ גן עדן שירד לעולם!

טלפון להזמנות :

/

שעות פעילות (הזמנה מראש)
יום א'- ה' מ: 08:30 – 00:30 בלילה
יום ו'       מ: 08:00 – שעתיים וחצי לפני כניסת שבת
מוצ"ש:    מ: שעה וחצי אחרי צאת שבת – 00:30 בלילה

  שם

  טלפון

  אימייל

  הזמנה לתאריך

  חבילת ספא

  תקציב לאדם

  הודעות