סדנת קריאה בכף היד הינה היכרות ואבחון דרך כף היד – להקשיב לידיים, לסיפור שלהן. כלי המאפשר לאדם להכיר באמת את עצמו, את יכולותיו, את דפוסי התנהגותו, את החסמים. במפגש נעסוק בלהכיר עצמך טוב יותר, להכיר את בן/בת הזוג, להבין טוב יותר את ילדייך, לתקשר טוב יותר עם חבריך לעבודה, עם שותפיך,עם לקוחות.. ובעצם – עם כל אדם איתו נפגשת.

כף יד

כף היד הינה החותמת האישית הייחודית של כל אדם. היא ראי הנפש והגוף, בה מופיעים חלומותיו, כאביו, אופיו, שאיפותיו, כישוריו, יכולותיו, אופן חשיבתו והדרך בה הוא פועל בעולם. היכרות עם מבנה כף היד וקווי היד הייחודיים לכל אדם, והשילובים המאפיינים נותנים כלי אבחוני ממוקד, מהיר ומדויק המאפשר תקשורת בהירה ומעצימה. עובדה מרתקת היא שכף היד משתנה. כל שינוי בגישה, באופן החשיבה, בדימוי העצמי מביאה לשינוי במבנה, בקווים – ובעצם פותחת את מפת האפשרויות החדשות .

היכן לערוך סדנת כף יד?

באזור השרון, בקבוץ העוגן, ספא שמים בארץ מקום מדהים לחוויה מושלמת. הכניסה לספא חלום מיוחד יציאה מהשגרה. מארחים מיוחדים לבושים בלבן מלווים אתכם עד לזולה הפרטית ולאורך כל האירוע. ארוחות שף חלומיות שרק אניני טעם יכולים להבין כמה השקעה הושקע באוכל המיוחד. טעים המזין והמהנה. מוזיקת עולם ברקע, נרות מרצדים, וילונות משי, הרגשה שאנטית מרגיעה מלווה אתכם לאורך כל האירוע. בתוך כל ההנאה החלומית ישנן בחירה למגוון סדנאות מוצלחות המועברות ע"י מרצים מעולים עם תעודות בכירות. הסדנא ניתנת במתק לשון ובטוב טעם, ומעבירה לשומעים הסבר מדויק.

סדנת כף יד

המרצה הבכיר חיים עם הקול הגברי המלהיב מעביר את קורס כף יד בצורה מובנת וקלת ידע. סדנת כף יד סדנא שמלהיבה וסוחפת את כל השומעים. סדנא מרתקת מעניינת חוויתי ויצירתית.

בסדנת כף יד ישנן טיפים בפיתוח נכון להצלחה בחיים:

כאשר תוכלו להקשיב ולתקשר איתם אחרת – האם איכות חייכם תשתפר?ואיכות חייהם?? במפגש חד – פעמי חווייתי ומרתק זה נציג את סוגי הידיים ומשמעותן, תוך תרגול מעשי, הענקת כלים יישומיים וכישורים שבעזרתם תוכלו באמת להקשיב לידיים ולבחור מתוך מודעות במה לשפר את חייכם על מנת שתוכלו לחיות חיים בעלי משמעות.

אבחון מבנה כף היד ככלי תקשורת הוא עוצמתי בתוצאות.

מבט אחד, לחיצת יד אחת יכולה לחולל את המפנה! אתם בפגישה..נרגשים..לא יודעים למה לצפות.. השיחה נתקעת, לא מוצאים על מה לדבר, איך לתקשר.. ומי הוא/היא זה שיושב מולכם? האם הוא מעמיד פנים? כף היד אינה יודעת להעמיד פנים!! היא מייצגת האני האמיתי שלך!!

המלצות על סדנת קריאה בכף היד

חבר'ה, בא לכם להיות בארץ ולהרגיש בשמים…..בואו אלינו ספא שמיים בארץ ותהנו: ארוחות שף מזינות, טיפולי ספא חלומיים, וסדנאות מרתקות. אחי התגייס לצבא החלטנו לערוך לו מסיבת גיוס עם טעם!! חיפשנו מקום מדליק הגענו לשמים בארץ..אין מילים! היה מדהים! ההרגשה, הגיבוש, החוויה, ובנוסף סדנת כף יד שנתנה לכל אחד כלים להצליח בחיים! ערכנו ערב רווקות בשמיים בארץ הזמנו סדנת כף יד המרצה המדהים נתן לנו טיפים מדהימים: לתקשר נכון, כיצד לזרום בשיחה? לדעת מה לומר? הסדנא פתחה בפנינו אפיקים חדשים ותוך שנה כולנו תחת החופה. שעות של שכרון חושים וכיף. אין מילים לתאר את החוויה המשולבת הזאת הפינוק המטעמים והסדנא הפותחת אפיקים חדשים. היה מדהים נהנינו מאד! תודה לכל הצוות היקר!

רוצים הנאה עם ידע מקיף? בואו אלינו שמים בארץ ותהנו משלל חוויות חלומיות

הזמינו סדנת קריאה בכף היד בטלפון

1700-700-640