סדנאות ניתן לקיים בשמיים בארץ, להזמין סדנאות חוץ או חבילת ספא לקבוצות

שפת גוף
הגוף אומר את דברו יותר מהר מאשר המילים ולכן אם ברצוננו לדעת מה הצד השני חושב עלינו בכל רגע נתון, להתייחס לשפת הגוף שלו וכך להרוויח זמן יקר לתגובה עוד לפני שנאמרו המילים המפורשות.
סדנת הצלחה
קבלת כלים להבנת דרכי החשיבה המחזקת את תחושת הרווחה בתחום העסקי, החברתי, הזוגי והאישי! טמונה בחשיבה החיובית דרך להשפיע על שגשוג, הצלחה, ואפילו בריאות פיזית. בסדנה נלמד איך להכיר ולשלוט באמונות מעכבות, נקבל הצצה לדפוסי המחשבה החוסמים אותנו ונעלה דוגמאות מחיי היום יום. הסדנה מקבצת נקודות מפתח בנושא המרתק הזה ומאפשרת שיתוף ודיון עם הקבוצה על חוויות שונות. סדנה חובה להצלחה בכל תחום!
סדנאות טיפולים
הרפואה המשלימה נכנסה עמוק לחיינו – שיאצו מיפן, רפלקסולוגיה ממצרים ומגוון סוגי עיסויים מכל העולם… מטרת הסדנה היא להעביר כלים לרגיעה בבית ובמקום העבודה, בסדנה נראה את חשיבותו של המגע בכל תרבות ותרבות, נראה הדגמה, נבין מהם ההבדלים בין הטיפולים השונים, והכי חשוב – נתחלק לזוגות ונטפל זה בזה להרגעה ולפינוק.
סדנת ריקודי בטן
חוויה מעוררת, משחררת , מגבשת ומעצימה – לנשים וגברים כאחד. " חגיגת החיים באמצעות ריקודי בטן " סדנת ריקודי בטן משחררת לגוף ולנשמה בהפעלות מגוונות במעגל ובחלל נפתח את חוש הקצב והקורדינאציה , נלמד טכניקה של ריקודי בטן באוירה כיפית ומצחיקה ונמשיך לחאפלת ריקודים שמחה ומשחררת. כל אחד יכול – ההנאה מובטחת !
סדנאות נומרולוגיה
הנומרולוגיה מתייחסת לתאריך הלידה ולאותיות המרכיבות את שם האדם והאינטראקציה שביניהם. רטטים המיוצגים ע"י מספרים. מספרים לא רק סופרים, מספרים מספרים את סיפור החיים שלנו. הבנת הקשרים , החברויות שלנו והמניע לבחירות שלנו. מסע קסום של גילויים מרתקים דרך העולם המסתורי של המספרי
סדנת גיבוש צחוק והומור
בסדנא מלהיבה של צחוק ,נשחרר חסימות ניזכר בילדות ,ובעיקר נצחק. מגבש חברתית—מקרב לבבות—ומחזק מערכת החיסון. סדנא בה יבואו לידי ביטוי גיבוש הקבוצה תוך כדי שעשוע וכיף, בסדנא נחזור למשחקי הילדות שלנו, משחקים פסיכולוגיים ומשחקי חברה, כל זאת באווירה תחרותית ומצחיקה הנושאת פרסים למנצחים ו…עונשים למפסידים.
סדנאות אבחון ציור
הציור הוא מפגש של המודע עם התת מודע. כאשר מציירים ציור משתמשים באמצעים מוכרים, בסימבולים מהמודע מוסכמות וידועות מראש. המוח שולח אל היד שדרים שאותם המצייר לא חושב ברגע המפגש, מסרים אשר מפוענחים ע"י מה שמסתתר מאחורי הציור. העיניים רואות הנפש מעבדת וכשנוצר מפגש עם הדף באים לידי ביטוי גורמים נוספים שבאים מהתת מודע.
סדנאות חשיבה חיובית
תחשוב טוב יהיה טוב כל אדם יכול להוביל את המציאות כפי שהוא באמת רוצה. רק צריך להכיר את הקשר ההדדי בין המחשבה שבפנים, לעולם שבחוץ ואת הכח הבלתי מוגבל שיש לכל אחד מאתנו להנהיג את חייו אל הטוב והשמחה האמיתיים.
חדש! סדנת מזון בריא על פי הרמבם בתוספת 40 ₪ + מעמ לאדם
הסדנא תיתן טיפים וידע כגון מזון בריא ע"פ הרמב"ם. בסדנא גם נבשל סוג אוכל שהמליץ הרמב"ם כדי לעבור את החורף בשלום ולחזק את מערכת החיסון בפרט. עובדי חמצון ותוספי תזונה. הכל ע"פ הרמב"ם ועקרונות הנטורופתיה.
סדנאות גיבוש דרך ציור
הסדנה מתחילה בכמה דקות של דמיון מודרך ע"י כלי נגינה מהפנט– דיג' . לאחר מכן פיתוח תרגילי צוות באמצעות תהליך של ציור ושימוש בצבעי שמן פסטל. המטרה – גיבוש הקבוצה בדרך חוויתית, קלילה ונעימה
סדנאות משחקי תאטרון ואימפרוביזציה
מצחיק ומגבש מפגש חוויתי משחרר, מרגש, מגבש ומצחיק של שכרון חושים אנדורפיני, נפעיל את הדמיון, נתחבר לצד הילדי שבכל אחד ואחת מאיתנו ונהנה הנאה מרובה
סדנאות מהתת מודע למודע
כל דבר בחיים שלנו אנו בוחרים ,כמו גם את הקלפים שיענו על השאלות אותן אנו שואלים נבין כיצד זה פועל ונתנסה בשאלות "און ליין" של המשתתפים ונקבל תשובות והכוונות שמתוכן נלמד, הן על הקלפים והן על עצמנו, דרך ההתנסות החווייתית.
סדנאות דמיון מודרך / מדיטציה
דמיון-מודרך הנו תהליך טיפולי אלטרנטיבי שמטרתו הגעה לתודעה האישית שלנו ולפנימיותנו, על מנת לחלץ אלמנטים מחיי היום יום. בסיס הרעיון בטיפול הנו הקשר בין "דמיון-תחושות".
סדנאות העצמת היכולות האישיות על ידי איזון האגו
האגו הוא האויב מספר אחד של האדם. מונע שלווה מבפנים ומחרב ההצלחה בחוץ. שגשוג והצלחה תלויים בזריזות ויצירתיות יציבים ובריאים ואלה מתאפשרים כתוצאה מאיזון האגו – שחרור התפיסות האישיות השקריות והכרה עצמית כנה. מעבדות לחירות ע"פ תורת החסידות והקבלה.
סדנת מחול מזרחי (אומנותי)
העבודה ממוקדת בעיקר על תודעה והקשר בין תנועה לרגש במהלך הסדנא: עבודה על הזרועות, לנסות לנוע עם מקסימום רכות ורגש בקצרה דרך התנועה לנסות לספר סיפור דימיוני. (הסבר על מהות הריקוד אצל האישה הרוקדת ריקודי בטן והערך מוסף שהיא מקבלת להגברת הנשיות)
סדנת זומבה אוריינטלית
רוקדים בקצב אוריאנטלי – שמח –המון כושר הרבה פאן .המוזיקה מבוססת בעיקר על צלילים של מוזיקת עם דרום אמריקאי בתוספת תנועות אגן .
סדנת ARABO-FLAMENCO
חוויה מדהימה ומגוונת-דגש בתנועה המזרחית תוך יצירה וקשר ישר לתנועה שבפלמנקו- זיווג מדהים הרמוניה של רוך (ריקוד בטן) ונוקשה (פלמנקו) סיבובי ידיים- עמידה –החזקת הראש- מיקום הזרועות –ניעת האגן ללא עקבים קשר ישיר עם האדמה. חגיגת נשיות.
סדנת ריקוד סלסה
סלסה היא סגנון ריקוד לטיני שהתפתח בתחילת המאה ה-20 בקובה של לפני המהפכה הקומוניסטית. . הסלסה התפתחה במקור מצעדי הבסיס של ריקוד הריקוד נרקד על מוזיקה לטינית . במהלך הסדנא: "חימום" של כמה ריקודי שורות כיפיים ומקפיצים (מעין זומבה לייט- להיטים לטיניים שקל לעקוב אחרי התנועות שלהם) ולאחר החימום- המנחה מלמדת את צעדי הבסיס של הסלסה ובונה להן קומבינציה כיפית ופשוטה שמתאימה לבנות בלבד. ההפעלה מתאימה גם למי שלא רקדנית ורוצה לדעת לרקוד.חוויה שמחה משעשעת שחבל לפספס!
סדנת ריקוד חופשי- Party Time
הריקוד הוא אוכל לנשמה, לא צריך לדעת לרקוד רק לאהוב לרקוד!! בסדנה מוזיקה מכל הסוגים. קצת כח של R&B, קצת שובבות מהמוזיקה הלטינית, קצת נשיות של ריקודי בטן והרבה כיף! לומדים נגיעות צעדים מכל סיגנון אך בעיקר פריסטייל שיגעון שלכן! ניתן להביא בנוסף מוזיקה אהובה על החוגגת ועליכן (על דיסקון) ולשלב..מיני מסיבה פרטית!!
יצירה במנדלה
ציור במנדלה הוא סוג של הירגעות, וכניסה לתוך עצמי, למצוא קצת שקט, ברעש הקיים בחיי היומיום. נצייר ביחד, כל אחת לפי ראות עיניה, כל אחת – את היצירה שלה. הסדנה מאפשרת לכל אחת את דרך הביטוי של עצמה, ובנוסף נוצר גם גיבוש קבוצתי כאשר כולן מציירות ביחד. ובסוף…גם יש לנו מזכרת לקחת הבייתה, איזה כיף.
סדנת בריאות והרזיה
רק בזכות התרגלות לנשום אחרת! בזכות ניצול הריאות ב-100 אחוזים! בעזרת לימוד כמה תרגילים פשוטים, תוכלו להביא לשיפור חייכם והקרובים אליכם..השיטה עשויה להביא ל: ירידה במשקל ועיצוב הגוף! הורדת רמות של כולסטרול ולחץ דם! חיזוק מערכת חיסונית! האטה בהזדקנות עור ונשירת שיער! בריאות ויופי! וכל זה ללא תרופות ומאמצים פיזיים משמעותיים!!!

סדנאות גיבוש

הן הזדמנות ייחודית ללמוד דברים חדשים ולהיפתח לכיוונים שונים. הסדנאות בספא שמיים בארץ הינן מיוחדות, והן יגרמו לכם להסתכל על החיים בזווית קצת שונה. אנו מזמינים אתכם למגוון סדנאות בספא שמיים בארץ – לחוויה מעוררת חושים, חוויה מקרבת בין אדם לאדם ומשחררת במיוחד. אתם מוזמנים להגיע לשמיים בארץ וליהנות ממגוון סדנאות מפנקות בהתאמה אישית לזוגות ולקבוצות. סדנאות גוף, סדנאות נפש ויצירה המתאימות לימי כיף, ימי גיבוש, ימי פינוק ומסיבת רווקות. ניתן לבחור מבין מבחר סדנאות: סדנאות לשפת גוף, סדנאות בנושא נומרולוגיה, סדנאות אבחון ציור,סדנאות לאבחון תווי פנים, סדנת צחוק, סדנת גיבוש והומור, סדנאות לחשיבה חיובית, סדנאות לדמיון מודרך,סדנת מדיטציה, סדנת רגיעה, סדנת גיבוש דרך ציור, סדנת מעגל נשים, סדנאות שונות לריקודים מהבטן, סדנאות לפיתוח תקשורת, סדנת קול והקשבה, סדנת העצמת היכולות האישיות,סדנאות כיצד להיות מנהיג, סדנת בישול וקבלה ועוד.אנו בספא שמיים בארץ נסייע לכם להתאים עבורכם מבין מגוון סדנאות את הסדנא המושלמת כך שתוכלו להגיע לחוויה המשולמת בשבילכם, הסדנא המרגשת והאמיתית ביותר שתוכלו לחלום. מידע לגבי הסדנאות השונות תוכלו למצוא בהמשך העמוד קצת למטה, ישנו פירוט על כל הסדנאות ועל כל סדנה בפרט, באם יש לכם עוד שאלות אנו נשמח שתיצרו איתנו קשר ונענה לכם על כל השאלות.

אנו בספא שמיים בארץ נסייע לכם להתאים עבורכם מבין מגוון סדנאות את הסדנא המושלמת כך שתחוו חוויה אמיתית ומרגשת.
להזמנת סדנאות, ימי גיבוש, ימי כיף  והרצאות ניתן להתקשר לשמיים בארץ לטלפון