מחפשת סדנאות לנשים?

סדנאות מעניינות לנשים...

החל מ 1200 ₪ עד 8 נשים + 75 ₪ לכל אחת נוספת
  • זמינות כל הארץ
  • המחיר כולל חומרים
  • לא כולל הוצאות נסיעות
  • מביאה את הציוד הדרוש לשימוש המשתתפות

סדנת סידור פירות של איידי פולק

כשניחוח של חופש מריח מרחוק – ים, חול והרבה זיעה… זה מה שאת מצליחה לראות מבעד לעדשות המכוסות שכבת אדים מהבילה. אם את טיפוס שאוהבת חום אז בקיץ עוד מילא עם העניין הזה, אבל מה תעשי בחורף? כשחייבים להישאר תחת קורת גג זמינה? ולהיפך – אם את אוהבת את הגשם והקור.

ואם את מורה / רכזת / אחראית על הפעילות אז את צריכה לבחור בפעילות מעניינת שתוציא את כולן מרוצות, עם תחושה של עוד… השורות הבאות במאמר מיועדות בדיוק אלייך.

היום יותר ויותר נשים מבינות שהדרך הטובה ביותר להעביר יום כיפי וחווייתי הוא באמצעות פעילות המועברת בין כותלי מקום העבודה או בין כותלי בית הספר. בין אם מדובר ביום גיבוש וכיף לעובדים ובין אם מדובר ביום כיף לבנות סמינר. וגם אם כן יוצאים לטבע, לשאוף אוויר פסגות בצפון או לאיזה יום עיון במלון בדרום הארץ, אין יותר טוב מאשר לסיים את היום באופן חוויתי עם דובדבן (חתוך…) מיוחד.

סדנאות לנשים במרכז

סדנאות לנשים סידור פירות לקבוצות של איידי כל אחת יוצאת עם משהו!

וכאן אני חייבת לשתף אתכן, הקוראות, בחוויה מדהימה שבה השתתפתי כחלק מיום גיבוש לצוות במקום העבודה שבה אני עובדת. אני מדברת על סדנת סידור פירות הידועה של איידי פולק. היא מגיעה למקום מעבירה סדנא סידור פירות ועיצובי מנות מהממת של מפגש אחד או יותר. מעבר לכך שאיידי מדגימה את הדברים באצילות ובבהירות, כמו שרק היא יודעת, היא גם עוזרת לכל אחת ואחת לצאת עם יצירה עצמית. כן כן, פשוט ככל שזה נשמע! כל אחת חוזרת הביתה עם מנה או יצירה שהיא הכינה לבד, כאילו הייתה שפית ותיקה ומנוסה. זאת אומרת שכל אחת יוצאת עם משהו, גם ללא ידע קודם. יש לה לאיידי קסם מיוחד – בסדנת סידור פירות לנשים שהיא העבירה כל אחת הצליחה. כן, בדיוק כמו שזה נשמע! בסדנא סידור פירות לנשים שאיידי פולק מעבירה, כל אחת מצליחה!

סדנאות מעניינות לנשים

סדנאות כיף לנשים – אין צורך לקנות כלים מיוחדים

בסדנת סידור פירות ליום גיבוש שאיידי מעבירה היתרון הוא שלרוב מהפעילות ב'סדנת סידור פירות לעובדים' אין צורך בכלים מיוחדים, אפשר פשוט להשתמש בסכין חדה שיש במטבחון של העבודה, אמנם יש חלק קטן בסדנא שכן צריכים סכינים מיוחדים. את הסכינים האלו איידי מביאה עימה לסדנא. בסך הכול סדנא כיפית, עם המון אמביציה ושחרור, בלי לפרק גבולות. החומר הנלמד בסדנת סידור פירות לקבוצות של איידי הוא שימושי לכל אירוע בבית. תוכלו להשתמש עם הידע שיצאתם מהסדנא בכל ארוחת חג או סתם אירוח חגיגי של בני דודים שבאו לבקר מחו"ל.

מה שמאוד אהבתי בסדנת סידור פירות לדתיות שאיידי מעבירה הוא שאין שום 'בל תשחית' – כל היצירות שהתלמידות מייצרות הן אכילות, אסתטיות ומרשימות.

סדנא לנשים

סדנאות לנשים במרכז סידור פירות לקבוצות קטנות וגדולות – כל סוגי הסדנאות

איידי פולק מעבירה: סדנאות סידור פירות ליום גיבוש, סדנאות סידור פירות לקבוצות גדולות, סדנאות סידור פירות לקבוצות קטנות, סדנאות סידור פירות לעובדים, סדנאות סידור פירות לקבוצות, סדנאות סידור פירות לדתיות, סדנאות סידור פירות לנשים ועוד. סדנאות חיתוכי פירות או ירקות, לקבוצות של נשים, בנות ונערות, ליום גיבוש לעובדות ועוד. איידי מעבירה סדנאות סידור פירות סביב מעגל השנה – סדנאות לחנוכה, סדנאות לט"ו בשבט (כמובן… זה העונה…), סדנאות לקראת פורים לבנות שרוצות להפתיע השנה ולשלוח משהו פחות שגרתי ויותר בריא. כמו כן, איידי מוזמנת להעברת סדנאות בקייטנות בחופש הגדול, בפעילויות חברתיות בל"ג בעומר, לפני חג השבועות ועוד.

סדנאות כיף לנשים

סדנה חוויתית לנשים סידור פירות לקבוצות גדולות – האם היא עדיפה?

אני מבקשת מאיידי לומר כמה מילים אליכם גולשי האתר: "סדנא סידור פירות לקבוצות' היא סדנא שמעבירה את הזמן בשעת איכות, סדנא מהממת, מרתקת שגם יוצאים איתה עם משהו. מורות, מנהלות ונשות חינוך מתלהבות מהסדנא סידור פירות לדתיות שאני מעבירה. סדנת סידור פירות לקבוצות קטנות היא סדנה שמתאימה יותר לחוויה אישית ורגועה, כל משתתפת מקבלת את מלוא תשומת הלב, וגם קל יותר למקד את הריכוז ולהתלמד. זה מתאים לבנות בגילאים צעירים שעלולות לפתח משקעים ורגשי נחיתות אם לא יוכלו לקבל את מלוא תשומת הלב. לעומת זאת סדנת סידור פירות לקבוצות גדולות מתאימות לנשים בוגרות, כגון סדנא סידור פירות ליום גיבוש של עובדות, שבהן מה שיותר חשוב הוא השיח הקבוצתי והזרימה בין עובדת לחברתה ודווקא הפעילות בצוותא כקבוצה היא יותר המטרה, ומאידך בעיות משמעת הן כבר לא משמעותיות בקבוצות שכאלו, ולכן מה שיותר מתאים הוא כאמור סדנת סידור פירות לקבוצות גדולות. ואם שאלתן – סדנת סידור פירות מחיר נמוך יותר היא סדנא סידור פירות לקבוצות גדולות (האופציה השנייה)".

סדנה חוויתית לנשים

ניסיון בהעברת סדנה לנשים סידור פירות ליום גיבוש

עוד אומרת איידי מנחת הסדנא: "יש לי ניסיון של כ-10 שנים בהעברת סדנא סידור פירות לעובדים, וכן סדנא סידור פירות לקבוצות קטנות וגדולות, סדנאות סידור פירות לילדים מיוחדים ובעצם לכל הגילאים, מה שאומר שאתן תקבלו מוצר מושלם של בעלת ניסיון רב בהנחיית קבוצות, שלא מופתעת משום דבר, כי כבר ראתה הכול…"

צרי אתנו קשר על רעיונות לסדנאות לנשים

אז תגידי? כן, את, שקוראת כעת שורות אלו: איך תרצי שהחופשה הנוכחית תמשיך להדהד בראשן של התלמידות או העובדות? האם לא תרצי שזה ייזכר כיום כיף בלתי נשכח? אם כן, אני ממליצה מאוד – הזמינו כעת את איידי פולק לסדנת סידור פירות לנשים, או צרי קשר עם איידי לברר על סדנת סידור פירות כמה עולה.

סדנאות מעניינות לנשים – רעיונות לסדנאות לנשים | סידור פירות | סדנה חוויתית לנשים

סדנאות לנשים

סדנאות לנשים עבור נשים רבות המחפשות ערבי חברה או ימי כיף המורכבים מפינוקים שונים. ספא לקבוצות של שמים בארץ מציע ימי כיף לנשים, המשלב ימי גיבוש עם סדנאות לנשים מוצלחות.

סדנאות לנשים

סדנאות לנשים בספא

בשמים בארץ, יושבים מנחים רבים בעלי ידע רחב בסדנאות מגוונות. הכיף מתחיל בכניסה לספא, הכל רגוע, חושך, שאנטיות, הרגשה עילאית מדהימה… נשים מתרגשות עד דמעות, הרגשה חלומית מוצלחת. מארחים רצים לקראתכן ואושר רצוף ממלא את ליבכן. אט אט אחרי מרגוע מהמקום השאנטי המיוחד… נכנסות מנות פתיחה ערב גיבוש מוצלח נפתח, הישיבה הכייפית על גבי המזרונים. ולאחר פטפוטים וחוויה מעניינת נכנסות החבורה לחדר סדנאות מיוחד בעיצובו. לאחר דין וחשבון הוחלט על סדנת שוקולד: משובים רבים מקבלים צוות שמים בארץ על סדנאות לנשים המגוונות והמוצלחות. סדנת שוקולד חוויתית,יצירתית המועברת ע"י שמעון השף המדהים המכניס אתכם לתוך העניינים הסודיים של המטבח. מהו באמת שוקולד? מהיכן נקטף הקקאו? מהן תרמילי השוקולד? שמעון ניחן בקול ברור ומושך שכולן יושבות מרותקות להסבריו המדהימים. שמעון בקולו הבטוח נותן לכן הסבר מדויק מהן טמפרטורות נכונות לעבודה עם השוקולד ואיך ברבע שעה מול עינכן התוהות מאפי שוקולד מדהימים…. סופלה, פריליני שוקולד, מוס ועוד ועוד ועוד… הסדנא מגבשת, חוויתית ואתן יוצרות במו ידיכן טעימות מתוקות שמשאיר לכן מתיקות לכל החיים.

סדנאות לנשים במרכז

אתן יכולות לבחור ממגוון רחב של סדנאות לנשים כולל "סדנת הצלחה" למשל. סדנה חובה לנשים שרוצות להצליח בכל תחום בחיים. בסדנת הצלחה, המנחה רחל שטילמן מנתחת את צורת המחשבה של האישה ומפרקת אותה לגורמים אשר יעזרו לכם להבין מה המשמעות של מחשבה שלילית ואיך אפשר באמת להפות את המחשבה להיות חיובית. על ידי הבנה וידע שמקבלים מהסדנא, ניתן ממש להפוך הכל בחיים להצלחה גדולה.  חוץ מזה יש לנו מגוון סדנאות של ריקוד או סדנאו של גיבוש והמור כדי לגבש בין הנשים. סדנאות לנשים של בריאות והרזיה אם בא לכן להוריד כמה קילו במשקל.. כמו כן ניתן לקיים עוד עשרות סדנאות לנשים בשרון, סדנאות לנשים במרכז ואנחנו אפילו שולחים את המנחים שלנות לסדנאות בכל חלקי הארץ.
להזמנות התקשרו לטלפון

סדנאות לנשים

הזמנת סדנת סידור פירות עם איידי פולק

דואר אלקטרוני: spa@shamaimbaaretz.co.il