מסיבות רווקות

ספא דף ביתחבילות ספא זוגיותחבילת ספא לקבוצותהצעת מחיר
סרטון - שמיים בארץ
מסיבת רווקות היא פעם בחיים. מסיבת רווקות היא מסיבה מלאת רגשות חיוביים הרבה צחוק, אהבה ושמחה.ספא בשילוב של מסיבת רווקות, באווירה של ארמון מהאגדות, מוסיף תחושת פינוק לכלה.

מסיבות רווקות בספא מפנק

ימי כיף בשמיים בארץ הופכות את מסיבות רווקות לערב מושלם שההנאה, הכיף, הפינוק יוצרים מסיבת רווקות מתוקה ומהנה!
מי שחווה והיה ב ספא בעבר חוזר שוב ושוב למקום האהוב המיוחד המהנה הממלא משאבים חיוביים, צחוק, חוויות והנאה מושלמת.מסיבות רווקות יכולים להפוך לאופטימיות ומצחיקות עם ישיבה כייפית מפנקת בזולה פרטית שלכן בלבד! הכלה מקבלת טיפול בחדר טיפול אישי ע"י מיטב מטפלי ספא בארץ. הבנות עורכות משחקי היכרות, גיבוש וחברה ומלקקות ידיהן מארוחה איטלקית מפנקת וטעימה.. ישנן חברות העורכות לכלה מצגת מהיותה קטנה עד לנערה..

הפעלות למסיבות רווקות

שמיים בארץ לא רק פינוקים של עיסויים וטיפולים המרגיעים גוף ונפש! לא רק ארוחות גורמה עשירות ומלאות! אלא גם מגוון סדנאות מיוחדות המועברות ע"י מיטב המרצים בארץ. הנותנות לבנות להרגיש ערב גיבוש וקשר ביניהן להוות מסיבת רווקות מושלמת! שמיים בארץ הסדנאות המיומנות נותנות את מירב הידיעה עם מירב ההנאה! סדנת שוקולד למסיבת רווקות השף המיוחד שמעון, שמיים בארץ מציץ מבעד לוילון הזולה, מחייך, ומזמין אתכן להתאסף במקום הפרטי ב ספא. במטבח, שמעון הניחן בפה מפיק מרגליות עם קול גברי ומתוק נותן שיחת רקע עם הסבר יסודי מקיף ומיוחד מהו השוקולד? תכונותיו,התנהגותו בטמפרטורות שונות וטכניקות השונות עם השוקולד. אחרי הבנה משמעותית מהו קקאו? מהן תרמילי קקאו? מתי נקטפים? וכיצד מופרדים מהציפה הלבנה של הפרי? סוגי השוקולד השונים? מהיכן הובא הקקאו? ואהבת השוקולד בכל קצווי תבל.. ומבינים טוב מהו בעצם שוקולד.! מתחילים לעבוד. צוחקים, מלקקים שוקולד ללא הפסקה ואוכלים המון המון סוגי שוקולד טעימים ומתוקים. ערב רווקות הופך כל ערב נשים למושלם! והכי חשוב יוצאים עם פרצוף מלא שוויץ וביד מגש ענק מלאי קינוחים מתוקים מהפעלת מסיבת רווקות. יש עוד מגוון סדנאות, ריקודים, מעגל נשים, הומר, מגוון רחב של כיף ושמחה והכול סביב הכלה! צלצלו ובואו לשמיים בארץ רק שם תהנו מאווירה ייחודית מדהימה מארוחות טעימות מעיסויים מהנים ומסדנא מוצלחת. אז אם בא לכם להתפנק ולערוך לחברותיכן מסיבות רווקות מדהימות בואו אלינו ותיהנו ממגוון אפשרויות! להזמנת מסיבות רווקות התקשרו לטלפון