ימי כיף לקבוצות אלו הם ימים שמאורגנים על ידי המעסיק  וניתנים במתנה לעובדים.  מטרתם של ימי גיבוש לקבוצות היא ליצור אצל העובדים תחושות של שייכות אל הארגון, הרגשה של אכפתיות ואהבה  ומתוך שכך לעודד את העובד, לייצר אצלו מוטיבציה ולחזור לעבודה עם אנרגיה מחודשת.

 ימי כיף לקבוצות

ימי פינוק לקבוצות הם דרך נפלאה בה מעסיקים יכולים להתמודד עם קשיים במשרד, כך למשל  במקום עבודה בו לא קיימות תחושות שיתוף, כבוד והערכה, ארגון ימי כיף לקבוצות הוא הכרח המציאות והשעה.  ימי כיף לקבוצות תורמים לא רק למוטיבציה האישית של כל עובד,  יום כיף מעודד תחושות של שיתוף פעולה, עזרה לזולת, הדדיות, אמון כבוד והערכה וכידוע תחושות אלו חשובות מאוד כשעובדים עם אנשים. ארגון ימי גיבוש לקבוצות טוב לא רק לעובדים הנוכחים במקום העבודה אלא גם למקום העבודה עצמו. מקום עבודה הידוע בתור מקום עבודה מפרגן המעניק לעובדיו מספר פעמים בשנה ימי כיף מפנקים יהיה מקום עבודה מבוקש יותר מאחרים ולו רק בשל העובדה שהוא מעניק לעובדיו יותר מאחרים. מחקרים מוכיחים כי מעסיקים שמארגנים יום כיף לקבוצות  אהודים ואהובים יותר מאחרים, עובדה זו מונעת פיטורים וגורמת לכך שהעובדים ישארו זמן רב יותר במקום העבודה.

רעיונות לימי כיף לקבוצות

רעיונות לימי כיף לקבוצות

ספא שמיים בארץ מציע לארגן עבורכם ימי כיף לקבוצות, ימי הכיף במתחם הספא כוללים שלל פינוקים. כך למשל תוכלו להתמקם באזור ייעודי רק לכם, להתרווח בפינת זולה מפנקת, עם כריות שטיחים ופופים.  להתפנק במגוון טיפולי ספא מפנקים ומרגיעים, לבלות במי הג'קוזי החמים, ליהנות מארוחה טעימה ודשנה, לשתות יין ומשקאות קלים, לעבור סדנא ייחודית לבקשתכם  ועוד מגוון אופציות אחרות והכל בהתאם לבקשתכם. אם אתה ראש צוות? מנהל כוח אדם? מנהל מחלקה? או בעל סמכות, כוח והחלטה במקום העבודה שלך, הגעת למקום הנכון! ימי כיף לקבוצות בספא שמיים בארץ הם הבחירה הנכונה עבורך ועבור העובדים שלך, יחד נרכיב עבורך תוכנית יום כיף לעובדים אידיאלית ומיטבית עבורך ועבור העובדים שלךלפרטים נוספים אודות ארגון ימי כיף לקבוצות צור עימנו קשר