יום המשפחה 2024 – יום כיף משפחתי

יום כיף משפחתי עם רעיונות ליום כיף משפחתי בשמיים בארץ הוא חוויה ייחודית ובלתי נשכחת.. איך מתחילים?

יום המשפחה 2024 בספא קיסר
חדש במרכז! יום כיף לכל המשפחה בשמיים בארץ מרכז. יום כיף משפחתי פינוק של ספא אמיתי!

 

יום המשפחה – יום האם

בשנים האחרונות שונה שמו של יום האם ל- יום המשפחה. בשמיים בארץ ניתן לשלוח את האם ליום כיף מפנק עם אבא או לקיים יום כיף משפחתי.

תאריכים מתי יום המשפחה 2024?

בישראל מצוין יום המשפחה בחורף, ל שבט ה'תשפ"ג

רוצים לדעת מתי יום המשפחה השנה? להלן תאריכים של יום המשפחה:

השנה בישראל יום המשפחה 2024 יוצא יום שישי, 9 בפברואר 2024
ובארה"ב יום ראשון, 12 במאי
אך התאריך הרלוונטי לנו הינו יום שישי, 9 בפברואר יום המשפחה 2024 (ישראל)

יום המשפחה 2023 יצא יום שלישי, 1 בפברואר
יום המשפחה 2021 יצא יום שישי, 1 בפברואר
יום המשפחה 2022 יצא יום שלישי, 25 בפברואר
יום המשפחה 2019 יצא ביום שלישי ה 5 בפברואר
יום המשפחה 2024

יום כיף משפחתי

ארגון יום כיף משפחתי בספא  זו חוויה מושלמת לכל המשפחה, בעת שאתם מארגנים יום כיף משפחתי בספא מתקיים מפגש משפחתי מרגש, תתקיים שיחה על העבר ויתעוררו מחשבות  על העתיד.  אך אתם לבטח שואלים את עצמכם היכן ניתן לערוך יום גיבוש משפחתי בספא. במרכז בין כרי דשא ועצי אקליפטוס  מרהיבים במקום רגוע ושקט ישנו מבנה ממוזג שכולו מעוצב ספא שמים בארץ –ספא שישמח לארגן עבורכם יום כיף משפחתי, יום כיף שיחרט לכל אחד בזיכרונו.

יום המשפחה 2024 – רעיונות ליום כיף משפחתי

בעת הגעתכם למתחם הספא על מנת לבלות יחד יום כיף משפחתי בספא שמיים  בארץ תוכלו להיכנס לספא לשבת בזולה הפרטית מאוחדים יחד עם כל המשפחה  ולדמיין עבר הווה ועתיד.תוכלו, לצחוק,להזיל דמעות מהתרגשות לחייך לצחוק ולשמוח  ואת כל זה תעשו רק בשמיים בארץ. יום פינוק משפחתי בספא גורם לכם לשבת יחד, בצורה כיפית על גבי מזרונים וכורסאות, להירגע ולהשתחרר
יום המשפחה 2024 כולל יום כיף משפחתי בשילוב מוסיקה – יום פינוק משפחתי משלב בתוכו גם מוזיקה מרגיעה. המוזיקה  הנעימה מרגיעה גוף נפש ונותנת לכם תחושה עילאית של עולמות עליונים.

יום המשפחה 2023
יום המשפחה בשמיים בארץ ההיסטורי בין השנים 2001 – 2017

יום המשפחה – יום גיבוש משפחתי

יום המשפחה 2022 אשר התקיים בספא שמיים בארץ מלווה באירוח  5 כוכבים –  אירוח נעים וצוות מדהים המספק את כל רצונותיה של משפחה לעשות עבורה יום כיף משפחתי מושלם.

ארוחה טעימה מוגשת במהלך יום כיף משפחתי – עם הגשת  ארוחת הפתיחה מרגישים בני המשפחה בטעם נפלא, בטעם שמחזיר אותם לסיפורים של אמא. טיפולי ספא בשרון – עיסויים מפנקים כחלק מיום כיף משפחתי – ישנם חלק מבני המשפחה שחיכו לרגע המיוחד ביותר ביום הכיף והוא, להיכנס לחדר טיפול אישי ולחוות עיסוי הוליסטי מפנק עם טובי המטפלים שיש רק בשמיים בארץ, עיסוי מקצועי ומפיג מתחים ונותן תחושה של רעננות. סדנאות מפנקות- בני המשפחה יכולים לבחור סדנא מרשימת הסדנאות שיש רק בשמיים בארץ עם טובי המרצים המעבירים את החומר בצורה ברורה ומעניינת. הסדנאות מגוונות ומעניינות מאד.

ישנם משפחות המעדיפות את גיבוש משפחתם על ידי סדנת צחוק וגיבוש הומור וישנם משפחות השואפות לסדנת CBT, חשיבה חיובית ישנם שסדנת העצמת היכולות האישיות ע"י איזון האגו יספקם. וישנם כאלה שדווקא סדנת מדיטציה משולבת בדמיון מודרך שמחלץ אלמנטים מחיי היומיום מוצלח עבורם וישנם עוד הרבה הרבה סוגי סדנאות לבחירה הסדנא ניתנת בחדר סדנאות המיוחד שיש בשמיים בארץ.

ארוחה מפנקת מוגשת במהלך יום כיף משפחתי, כחלק מהבילוי בספא שמיים בארץ תקבלו ארוחה מפנקת המוגשת במהלך יום כיף משפחתי, מיד בסיום הסדנא תחזרו כל בני המשפחה לזולה הפרטית המעוצבת שם  תקבלו  ארוחה לתפארת ובשפע שרק בספא שמיים בארץ  יודעים. הארוחות מגוונות כשרות למהדרין, על פי תפריט, אך אם כבר יוצאים בני המשפחה בטוח שלא ידלגו על מנת דגים משובחת, מטובלת בשמן זית, לימון, שום ועשבי טיבול. בתוספת קוביות טופו עם גבץ' ירקות, ברוטב פומודורו, בליווי אורז עם כוס יין אדום, יבש מיוחד.

ועוד מבחר מנות טעימות ערבות לחך מבית שמיים בארץ.  במהלך הארוחה   ויום הכיף המשפחתי בני המשפחה מצליחים לשמוע איך מתקדם כל אחד מה שאיפותיו. למשפחה יש זמן בשפע אף אחד לא רודף אחריהם הצוות בשמיים בארץ עומד לצידם לכל בקשה או מטלה נותן ומעניק להם הרגשה מדהימה שספא המיוחד בשבילם בלבד!

בני המשפחה עורכים ביניהם פעילות מעניינת צוחקים ונהנים מכל רגע. משקאות קלים וחמים מוגשים לשולחן עם קינוחים הנאפים במקום עם ניחוחות ערבים העולים מתוך יום כיף משפחתי מושלם. שמיים בארץ מציע מגוון חבילות ספא למשפחות,  תוכלו לבחור יחד עם צוות העובדים בספא את החבילה בה אתם מעוניינים ולארגן לעצמם יום גיבוש משפחתי מושלם וחוויתי

יום כיף משפחתי
קיבוץ העוגן 2008

לפרטים נוספים והזמנת יום המשפחה 2024 יום כיף משפחתי צלצלו..