חוג תיאטרון

רוב הזמן תיאטרון נשמע לנו משהו מרוחק או שדורש כישורים מיוחדים. הדבר שטוב בתיאטרון שכל אחד יכול לקחת בו חלק.
בחוג התיאטרון "למצוא את השחקן שבפנים" אנחנו משתחררים ממחסומים, צוחקים על החיים ומתמודדים דרך המשחק עם דברים שלפעמים קשה לנו לגעת בהם ביום יום. אין מטרות שצריך להגיע אליהם או יעדים. המטרה היחידה היא עבודה פנימית וקבוצתית והתהליך הוא אינדיבידואלי. חוג תיאטרון למתחילים או למי שכבר ניסה ומתגעגע.. המטרת חוג תיאטרון למתחילים היא להנות, להשתחרר ולהיסחף בעולם הדמיון. בנוסף זו המתנה המושלמת -ניתן לקנות מנוי לך ולחבר או חברה, מתנת יום הולדת לכלה שמתחתנת או סתם בשביל הכיף!

חוג תיאטרון באזור השרון עמק חפר

לא צריך לנסוע עד תל אביב כדי להנות מתיאטרון.נפתח חוג תיאטרון בשרון באזור השרון מקסים!הלך המפגשים נוצר יחד עם הקבוצה..
להנות מסדנת חוג תיאטרון למתחילים בלי דורשנות ותוצאות אלה תוך יצירתיות וקלילות הרגע. חוג תיאטרון בשרון בעמק חפר , נפתח בשנה השניה ומשמש בית לאנשים סקרנים יוצרים ואוהבי החיים. חוג תיאטרון באזור השרון היא חוויה שמגיע לכל אחד לעבור.

חוג תיאטרון בנתניה

מחפש סדנת תיאטרון בנתניה למתחילים? זה המקום! מי שרוצה לטעום תיאטרון בלי להרגיש לחץ, להנות ולהביא את עצמו.
הקבוצה של חוג תיאטרון בנתניה, קטנה ואינטימית בסביבות העשרה אנשים והיחס חם ואישי.. התכנים יהיו מגוונים וישתנו לפי אופי גיבוש הקבוצה. גם מי שגר באזור נתניה שווה לעשות את המאמץ ולבוא לערב סדנת תיאטרון בנתניה, למען האווירה השונה ותחושת הביטחון והרוגע שמשרים המדריכים.

חוג תיאטרון בחדרה

עכשיו גם באזור חדרה נפתח סדנת תיאטרון למתחילים. עבודה עם הגוף והנפש בשילוב עם הדמיון, מבאים אותנו לרגעי ריגוש, גיבוש, צחוק, עניין וייחודיות. לאנשים שמעולם לא באו במגע עם עולם תיאטרון למתחילים וגם לאלה שרוצים רענון וחיזוק , חוג תיאטרון בחדרה הוא המקום המושלם לעצור רגע את המרוץ, לתת לעצמך מתנה של יום כיף ושימחה. המקום מרגיע ונעים ויש תחושה של נוחות, גיבוש ואינטימיות, בעיקר כיף להגיע לקבוצה שהביקורת בונה ולא ההפך מומלץ בחום ומכל הלב!

סדנאות תיאטרון

סדנאות תיאטרון נמשכות זמן קצר יותר ומגעיות לגג שלושה חודשים. סדנאות אלו הם קורס מזורז לטעימה מעולם של תיאטרון למתחילים. ניתן לקיים סדנאות תיאטרון ואימפרוביזציה. סדנאות תיאטרון חד פעמיות של יום גיבוש לקבוצות. מי גיבוש אשר משלב טעימות של סדנת תיאטרון, ומתאימות לחברות, גיבוש קבוצות, זוגות וכמובן ליחידים. סדנאות תיאטרון היא דבר מיוחד ולא רגיל המאפשרת הכרה עמוקה לעולם פחות מוכר. הסדנא כוללת שיחות מילוליות עבודה עם שותפים מונולוגים, אימפרוביזציה ודברים שתוליד סדנא שעוד לא הכרנו..

חוג תיאטרון בכפר סבא

בואו להנות ולהתגבש כקבוצה וכל אדם בתוך עצמו. ללא צורך בשום נסיון קודם מלבד החיים עצמם. שובר מתנה, מנוי קבוצות ויחידים בתור שוברי מתנה, רעיון מקורי וייחודי, מסיבת רווקות לכלות השמחה. שובר מתנה לחג, יום כיף לנשים או לגברים מתאים לכל גיל וזמן! חוגי תיאטרון למתחילים עם מסלול של חצי שנה,4 מפגשים בחודש של 3 שעות כל מפגש מבצע לנרשמים! 180 ש"ח לחודש (במקום 260 ש"ח) לפרטים: רחל
0533341139

ניתן גם להזמין מגוון סדנאות, הפעלות וחבילות ספא לקבוצות בשמיים בארץ עם עיסויים וארוחת "שף אישי" כשר למהדרין. ניתן גם להזמין סדנאות והפעלות חוץ לכל חלקי הארץ.

טלפון להזמנות