בין הזמנים 2022

בין הזמנים 2022 – נופש מותאם במיוחד לציבור החרדי!

מתי בין הזמנים 2022 תשפ"ב? מיום שני, 8 באוגוסט עד יום שבת, 27 באוגוסט. בין הזמנים הוא זמן קצר לאחר ט' אב(השנה דחוי ל- י' באב) בו כולם יוצאים לחופשה או נופש לדתיים. מ- י' באב(השנה יא' באב) עד- ל' באב ראש חודש אלול

בין הזמנים 2022 בפתח, הילדים בשטח, אבל ההורים… במתח. בין הזמנים מציין את התקופה של – 'ליתן רווח בין פרשה לפרשה', זה הזמן לשאוף אוויר, לצאת מעט משגרת היומיום, מהמחויבות למסגרת התובענית. תקופת בין הזמנים היא באופן מוצהר זמן ההתאווררות של בחורי הישיבות ובנות הסמינרים, שעמלים כל השנה על לימודם. זה הזמן להחליף שגרה ולצאת למקומות חדשים, לשייט לטיולי ג'יפים וכדו', לבלות עם המשפחה, להחליף חוויות ולאפשר לילדים להיות פחות רשמיים ומנומסים (לא להיסחף, בלי לעבור קווים אדומים…).

ובקיצור, אחרי כל הדרשה, בואו נגיד את האמת, זה תקופת הסיוט של ההורים – לתכנן, לארגן, להתאזר בהמון המון סבלנות, להכיל את המריבות, לוודא שאין בעיות צניעות במקומות הנופש. ואחרי הכול, אתם יוצאים לחופשה המתוכננת מראש, עם לינה או בלי. שום דבר לא זז בלי להוציא את האשראי… ולפעמים הקופה השחוקה של העסק מודיעה לכם בקול: העסקה לא מאושרת… ואז בכלל… אז מה יש לנו להציע?

הפלגות בים

בין הזמנים תשפ"ב: הפתרונות לבין הזמנים שלא תמצאו בשום מקום אחר

פתרונות בתכנון בין הזמנים 2022, באופן התשלום ובבעיות החינוכיות

יותר ויותר משפחות ומארגני קעמפים מתקשים באתגר המורכב של תכנון מסלול נופש לבין הזמנים שמתאים לציבור הדתי והחרדי. האתגרים הם רבים, הן מבחינת בעיות צניעות, תפילות וכשרות שעלולות לצוץ במקומות אלו והן מבחינת עצם התכנון המורכב. ומעבר לכך, העיכוב הטכני של התשלום בקופה, מה שגורם לסרבול נוסף להורים או למארגני הקעמפים, לאחר כל המאמצים שכבר השקיעו בתכנון.

האם גם אתם רוצים לתכנן כעת מסלול נופש מותאם?

אז כאן המקום להזמין אתכם לקרוא על הפתרון החדשני והייחודי שאנו ב'שמים וארץ' מציעים, למשפחות וקבוצות דתיות וחרדיות, בלי להתפשר על החינוך שאתם משקיעים כל השנה בילדים.

אתם מוזמנים בכיף לקרוא, ליישם ולשתף עם מכרים וידידים, אנשים כמוכם שמתמודדים עם אותה בעיה.

אברימי פרנק יארגן לכם חופשת בין הזמנים בראש שקט. השאירו פרטים:

שמים בארץ, מי אתה?

קודם כל, אספר בכמה מילים על עצמי, שמי אברימי פרנק, בן 39 נשוי כ-19 שנה ואב ל-7 ילדים בלע"ה בטווח שבין 4 ל-18 שנה. בקיצור, משפחה חרדית ממוצעת. במשך השנה אני עוסק בתחומי הכתיבה (עלוני התרמות ועוד), עריכה לשונית והגהת ספרים ותחומים נוספים הקרובים לנושאים הנ"ל. תמיד כשאני וזוגתי תחי' רוצים לתכנן את חופשת בין הזמנים עבור המשפחה, אנו נתקלים בבעיות המוזכרות ויוצאים מתקופת בין הזמנים יותר שחוקים מאשר לפני, וזה ממש לא אמור להיות כך. (לאחרונה שאל אותי חבר בבית הכנסת, למה בפסח יש כל כך הרבה ארגונים שעוזרים ואילו בין הזמנים נשאר יתום… זו הרי תקופה לא פחות מאתגרת) בעיות אלו גרמו לי בסופו של דבר להרים את הכפפה בכדי לנסות להקל מעל ההורים ומארגני הקעמפים במוסדות שהילדים לומדים שם, את העול המורכב והמאתגר.

Bein Hazmanim

מה יש לנו להציע לבין הזמנים

מה שעשינו כאן באתר הוא בנייה של מספר מסלולי נופש שנבדקו על ידינו ווידאנו שהם מותאמים במיוחד לציבור החרדי. נכון לעכשיו אנו מתמקדים באזור אשדוד.

באתר שלנו תוכלו לבחור מספר מסלולים מוכנים, המתאימים במיוחד לציבור הדתי והחרדי מכיוון שהם:

  • מורכבים מאתרי נופש שאין בהם בעיות צניעות חמורות (אם כי אנו לא יכולים להבטיח שהמקום סטרילי לגמרי, והאמינות שלנו חשובה).
  • מותאמים למשפחות בטווח רחב של גילאים.
  • הקפדה שכל הארוחות והמזון המוצע במסלולים יהיה מורכב מכשרויות מהודרות (בשלב זה 'עדה החרדית' ובד"ץ בית יוסף).
  • חלק ניכר מהמסלולים הם במחירים מוזלים המתאימים למשפחות ברוכות ילדים.
  • המלצות לתפילות במניין באזור הפעילות.

מה המוצר שאתם מקבלים ביד?

בשורה התחתונה, המוצר שאתם מקבלים ביד, הוא: קובץ PDF להדפסה ובו מסלול מתוכנן היטב, מפורט לפי ימים ושעות. כשאנחנו מצידנו כבר תיאמנו את הגעתכם עם האתרים המופיעים בתוכנית וגם הסדרנו מולם את התשלום. אתם רק מציגים כרטיס של 'שמים בארץ' ומתחילים את הפעילות. גם דאגנו לכם לארוחות בוקר, צוהריים וערב, בהתאמה לשעות הפעילות וזה כלול בתשלום!

כמו כן, יופיעו לכם בדפים המודפסים המלצות לתפילות כולל שעות המניינים באזורי הפעילות, וכן המלצות למקומות בילוי חינמיים בשעות שבין פעילות מתוכננת אחת לשנייה, כגון פארקים וגנים עירוניים, להנאה מושלמת וצוברת אנרגיות גם לילדים ובמיוחד לכם ההורים.

חופשת בין הזמנים

לסיכום

הרבה משפחות ומארגני קעמפים מתקשים באתגר המורכב של תכנון מסלול נופש לבין הזמנים המתאים לציבור הדתי והחרדי. האתגרים הם רבים, הן מבחינת בעיות צניעות, תפילות וכשרות שעלולות לצוץ במקומות אלו. ומעבר לכך, העיכוב הטכני של התשלום בקופה, מה שגורם לסרבול נוסף להורים או למארגנים.

חבילות הנופש שאנו מציעים מתוכננות בהתאמה מלאה לציבור החרדי, הן נותנות לכם את שעות התפילות ואנו מארגנים לכם את הארוחות שכולן יהיו כשרות בכשרויות מהודרות ועוד. וכבונוס, זה מונע מכם את העיכוב הטכני של התשלום בקופה, שגורם תמיד לסרבול נוסף אחרי כל מאמצי התכנון.

נופשים יקרים, עכשיו תורכם

לפני שאנו מתקדמים לעבר העסקה נשמח לשמוע את דעתכם האישית: האם יש מסלול מסוים שחיפשתם באתר ולא מצאתם, או הצעות אחרות לשיפור.

ובתקווה שאתם מרשים לנו להשחיל עוד הערה קטנה… אנו משפרים כל הזמן את המסלולים שאנו מציעים, גם באיכות המסלולים וגם בכמות המסלולים המוצעים ובמגוון אתרי הנופש שאנו נמצאים מולם בהסדר.

אנו מקווים שנוכל לעזור לכם לתכנן את הנופש המותאם לכם אישית כמו כפפה, עם כל היתרונות שנמצאים כבר כרגע באתר. כך שגם אם לא מצאתם כעת משהו מתאים שווה לכם להיכנס שוב בקרוב, יהיו חידושים, בטוח! (וכפי שכבר אמרנו, כרגע אנו מתמקדים באזור אשדוד, ככל שההיענות תהייה רחבה יותר, אנו מתכוונים להתפרס במקומות נוספים ברחבי הארץ…).

הצעד הבא שלכם לבין הזמנים 2022 מושלם ולנופש מרגיע ומחליף כוחות לילדים ולהורים הוא לבחור את המסלול המתאים לכם ביותר, מתוך המגוון המוצע באתר.

אהבתם? שתפו את המאמר עם חברים. ואגב, זה יכול בהחלט להתאים גם לחברים שלכם מחו"ל שרוצים לנפוש בארץ בראש שקט.

סדנאות כיף לנשים

כנסו לדף חופשת יום ספא לדתיים..

בין הזמנים 2022

הפלגות שייט
הפלגות שייט
ספא מתאים לדתיים
ספא לדתיים
פעילויות לבין הזמנים
גיבוש משפחתי בבאולינג
סדנאות לנשים במרכז
סדנה חווייתית עיצוב פירות
השאירו פרטים ואברימי פרנק יארגן לכם חופשת בין הזמנים חווייתית וכשרה למהדרין
דואר אלקטרוני: spa@shamaimbaaretz.co.il
השאירו פרטים ונארגן לכם חופשה כשרה למהדרין בלתי נשכחת. טלפון: 053-31-31-629
© כל הזכויות שמורות לאבינו שבשמים
סגור
×

עגלת קניות

פתיחה
1
שלום וברכה!
Scan the code
שלום וברכה,
כאן אברימי פרנק. איך אוכל לעזור?